Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ilyen emberrel mit lehet...

Az ilyen emberrel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Osztálytársam szokott behozni kisállatokat a suliba..xd

(multkor siklóthozott be, de nem lényeg.) Ma egy kis egeret hozott be. valami iszonyat édes volt*__* Játszhattunk is vele, meg minden..

uzsonnaszünetbe meg kiakarta dobni az ablakon. sikerült megakadályozni, de aztán mégis rávette magát és kidobta az emeletről.Én kicsit megis könnyeztem :l

ez egy nemnormális állat. -.- mit lehetne vele kezdeni??



#állat #osztály #állatgyilkos
2012. máj. 9. 15:11
 1/5 anonim válasza:
egyáltalán mi a szöszért hoz be az iskolába állatot??Szerintem már ott van a gond.Meg az is,hogy élvezi az állat szenvedését?Egyszerűen meg kell neki mondani,hogy vagy behozod az aznapi állatot,vagy egyet sem és akkor nem kell őt dobálni meg élvezni,hogy meghal,vagy kínozza.Szerintem van egy kis baja a fejében ha ezt élvezi
2012. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólni neki, hogy fogja vissza magát.
2012. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

amugy valami baja biztos van, mert osztálykiránduláson is, az ebihalakat a szemünk előtt vagdosta szét O_O

borzalmas :c

2012. máj. 9. 15:26
 4/5 Antispecista válasza:
Ez egy veszélyes ember! Tanulmányok sora bizonyítja az állatokkal szembeni kegyetlenkedők emberekre való veszélyességét. A kérdés meg - bocsi - de egy kissé bugyuta. Mégis mit kell tenni?! Mit teszel, ha látod, hogy valaki megöl valakit?! AZONNAL(!) bejelentést tenni az illetékes hatóságnál: [link] (bejelentés piros mezőben jobbra fönt). Ha nem teszed rajtad is múlnak további életek...
2012. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem birok fogalmazni sorry..

jolvan,talán bejelentem. :s

2012. máj. 10. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!