Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » UFO t láttam reggel?

UFO t láttam reggel?

Figyelt kérdés
Kifele sétáltam az udvarba, hogy a macskámat megetessem, közbe egy mélyen bugó hangra lattem figyelmes. Eleinte nemfoglalkoztam vele, de aztán elnéztem a hang irányába és pár fa mögött egy lebegő tárgyra lettem figyelmes. Fekete volt. Sajnos rendesen nemláttam mert a házunk mögött mivel a fák ottvoltak. Elég érdekes volt. Először egy helikopterra gondoltam, dehát a környékünkün nincs mező vagy szántó föld amit permetezhessen. Meghát annak más hangja van. Esetleg tudja valaki a magyarázatot?
2012. máj. 8. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam!
2012. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aha persze ... ti idióták soha nem láttok tisztán csak így lebegett meg úgy nem lebegett..ufot még nem láttak tisztán szerinted??? ha látsz 1et remélem olyan közel lesz és tiszta hogy leharapja azt az idiota fejed.
2012. máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!