Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen érzékeny,...

Miért vagyok ilyen érzékeny, félős?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon érzékeny és félős lettem. Ha az Interneten vitákba bonyolódom, az borzalmas érzés nekem, hiába tudom, hogy nem tudják, ki vagyok. Most a GyK -n is indokolatlanul elkezdett támadni valaki, mire próbáltam normálisan érvelni és békét teremteni, de nem sikerült. Erre csináltam egy másik felhasználót és jelentettem a sértő válaszokat, sőt! A kérdést is. Mindegy, hogy mivel, hogyan, csak tűnjön el a netről, minél gyorsabban... Most olyan mintha valami emésztené a lelkemet, csak mert valaki undorítóan vitázik velem. Ilyeb többször is volt már, mindig mindig ugyanaz az érzés... Miért van ez, és hogy szüntessem meg? :S

2012. máj. 2. 18:31
 1/1 anonim válasza:

velem is volt ilyen..:D

szerintem ne teremts békét, ha a másik fél támad! támadj vissza :D

én is nagyon nagyon érzékeny vagyok..

2012. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!