Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy cigány gyerek és...

Vincze Vilmos kérdése:

Van egy cigány gyerek és mindig piszkál rugdós meg minden, mit csináljak hogy ne piszkáljon?

Figyelt kérdés
van vagy 6 testrvére
2012. ápr. 25. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Barátkozz össze vele.
2012. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy összehaverkodsz vele, vagy ignorálod. Egy idő megunja és keres mást, akit piszkálni fog.
2012. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Igen, a fordított pszichológia működik. Vegyél neki egy csokit és légy kedves.
2012. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem vennék neki semmit, mert aztán meg rád száll úgy hogy végül mindig követelni fogja azt a csokit, vagy akármi mást. Szólj a szüleidnek hogy rendezzék le a hülye retardált gyereket egyszer és mindenkorra!!
2012. ápr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

na nehogy már még csokit kelljen venni egy ilyen embernek?

szüleid??Tanár?

2012. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 /Anita_'94/ ***** válasza:
78%
Ne szégyelj segítséget kérni, ha nem bírsz vele egyedül. Szüleidtől (szerintem mindenféleképp nekik szólj), tanároktól (igazgatótól ne, azok valamiért védik a cigányokat), rendőröktől, bárkitől, aki esetleg segíthetne. Magától nem fog leszállni rólad és csak egyre gusztustalanabb lesz.
2012. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
haverkodj olyanokkal akik tudnak verekedni vagy skinheadekkel
2012. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát semmiképp ne hagyd magad... Én rákiabálnék hogy "Normális vagy?!" de így idegből :D


A cigányok többsége olyanok mint az állatok, az állatvilágban meg úgy működik, hogy amelyik nagyobbra fújja magát, az félelmetesebb.

2012. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen van, de azok nem cigányok, akkor mi van?
2012. ápr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Beszélni nem lehet velük, mert nem értik meg, ha megvered bejön az apja, ha többen szóltok neki akkor meg rasszisták vagytok! Engem is piszkált folyamatosan, de amióta elgyepáltam, nincs baj, Csak egy napra rá bejött az apja! :S
2012. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!