Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, hogyha...

Lányok, mit szólnátok, hogyha az egyik barátnőtök lesmárolna titeket?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Úgy pofán b@sznám hogy a nyelve kiszakadna a szájából

gusztustalan!

Bár velem van a baj homofób vagyok és gyűlölöm a testikontaktust egy barátnőm se ölelget engem

2012. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En meghokkennek aztan ahogy tudom osszekapom a cuccaimat es hazaig futok...
2012. ápr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát...ti aztán igazán aranyos és jó baránők lehettek... én biztos, hogy emiatt nem vetek véget a barátságunknak. Atya ég! Pofon vágnád? Ez inkább barbár,morbid megoldásnak tűnik, a másik meg egyenesen infantilis... Légyszi értelmes válaszokat küldjetek, ha lehet.
2012. ápr. 24. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:

A kerdesedre valaszoltunk Fogadd el hogy mi igy reagalnank egy ilyenre. Ha meg kenyes vagy az oszinte emberekre es csak a neked tetszo valaszokat fogadod el akkor ne kerdezgess itt...


A baratnom am azt mondta amikor felolvastam neki a kerdest meg az elso valaszt hogy o pofan is vagna xD


Es jah, 11 ev baratsagnak is veget etne egy ilyen, mert mi baratok vagyunk es nem azert vagyunk egymassal mert egy par akarnank lenni.


Ugyanaz mint fiu lany baratok eseten.

Altalaban megszakad a baratsag ha az egyik fel tobbet akar a masiknal...


Ennyi.

2012. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Már bocs de ha ezt nm találod 1 kicsit sem furcsának akkor lezbi vagy :DDDDDD
2012. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát akkor ez van:D
2012. ápr. 27. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem történt ilyen, de az egész egy picit kontextusból kiragadott. Egyszer volt nem beszéltünk többet róla.
2017. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!