Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben,...

Voltatok már olyan helyzetben, hogy a barátnőtök volt az egyik tanárotok kiskedvence?

Figyelt kérdés
Elég feltűnően kivételezik az egyik barátnőmmel,és eddig nem nagyon zavart,de most már egyre inkább. Ha nem készül ő nem kap egyest,másnak gond nélkül beírja..mondjam el a barátnőmnek ezt,vagy inkább hallgassak,és tűrjem,hogy ez van?
2011. nov. 8. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

az egyik barátnőmmel ??


hány barátnőd van? és miért zavar ez téged, bajod hogy nyomi vagy? már bocs .. de nem tudom miért izgat ez téged, felejtsd el és kész .. nem kell mindenből olyan hatalmas ügyet csinálni.

2011. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ott a pont öreg .. .-.-
2011. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

voltam vagyok,leszek


nekem több tanárom is kivételezik eyesekkel.

Engem csak egy tanár szeret a matektanárúr, mert értem a mateket és okos vagyok.


De a többi tanár, már mind a ........ szereti. :((

2012. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!