Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Punkok hova lettetek?

Punkok hova lettetek?

Figyelt kérdés
hol vagytok?? régen mennyien voltunk, most hova tüntetek?????:(:(:(:(:(
2009. jún. 19. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%

így van, utolsóval egyetértek.

egy pank lány

2009. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy igazi punkok hova lettetek???
2009. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én Győrből elég sok embert ismertem koncertekről, de hát lehet, hogy már ők is eltűntek. Nem tudom, az emberek többsége egy idő után kinövi ezt valahogy. Igaz, hogy nem úgy, mint sok más dolgot, de huszonévesen sokan - főleg a lányok - azért már inkább az elfogadott öltözködés felé fordulnak, még ha a zenei ízlésük meg is marad. Itt nálunk Pécsen is jó kis banda volt, de már kevesen maradtak olyanok, mint voltak. Én még az idősebbeket is ismertem, akik mindig a nagy "fénykorról" meséltek, ami már nekem is csak legenda volt. Most meg már az is legenda, ami az én tinikoromban volt. Vicces mert kicsit jómagam is az lettem :D
2009. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kaposváron is még van pár punk :) // egy punk érzésü ember:) //
2010. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Kire gondolsz? Régiek mind eltűntek tudomásom szerint..
2010. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én mosonmagyaróvári csajszi vagyok elég sok punk érzés van bennem meg azt is hallgatok:)győrben amúgy én most látok sokat, modnjuk engem zavar hogy kicsit ilyen családias a környék, tehát ugy veszem észre nem is akarnak megismerni másokat, jól elvannak magukba..megháét azért elivott agy is befigyel...engem inkább ez zavar :)

( mondjuk szerintem már nem nézed ezt a kérdést )

2011. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
hali kérdező! én győri vagyok úgyhogy ha gondolod egyszer összefuthatunk, leviszlek kriglibe, oda járnak a punk/afa/oi/skin/HC-s arcok. komolyan mondom beszéljünk meg egy időpontot aztán mászkálhatunk =D adjál msn-t vagy nemtudom
2011. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 F erii válasza:

Meghaltak mind, és már csak Fehér Vezetést lesz!

NEM LESZ ANARCHIA!

2011. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!