Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak Náci Punkok is?

Vannak Náci Punkok is?

Figyelt kérdés
Mert már halottam róluk.De egy punk nem független job és bal oldaltól? Vagy a Náci Punkok csak, Punknak öltözött náci eszméket való emberek ? Vagy hogy is van ez ?
2011. márc. 29. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
hajjajjj, még szép, hogy vannak..... fújj
2011. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen..vannak náci punkok de ne kérdezd hogy ők mit akarnak xD A punk 'stílusnak' rengeteg irányzata van.. a politikai befolyásoknak hála, létrejöttek bal és jobb oldali punk'irányzatok' is ..és még vagy 100 féle! A náci punknak azért nincs értelme, mert a punk elítél mindenféle megkülönböztetést, a náci meg fajgyűlölő..szval..ennek nincs értelme :D Sztem egyszer kérdezz meg egy ilyet, hátha megosztja veled is hogy ő micsoda:D
2011. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Náci punkok csak divat punkok. Az igaz punkok antifasiszták
2011. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A punkoknak eredetileg semmi közük nincs se a balhoz, se a jobboldalhoz. Manapság már elég sok komcsi divatpunk rohangál az utcákon, de náci "punkokkal" eddig még szerencsére nem futottam össze.
2014. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!