Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék újra a régi lenni ....

Szeretnék újra a régi lenni . De HOGYAN?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon elgondolkodtam és azt vettem észre hogy az életem nagyon unalmas. 15 éves lány vagyok, nem arra vágyok. hogy minden hétvégén bulizzak de egy kis szórakozás nem ártana. Kb. 1,5 éve még minden rendben volt, sok barátom volt és állandóan kint lógtunk valahol,nevetünk de mára ebből nem maradt semmi. Tudom, hogy biztos az én hibám is de úgy érzem nem maradt egy barátom se. A legjobb barátnőmmel is nagyon fura a kapcsolatunk már nem is járunk ki, nem tudok vele úgy neveteni mint régen ...ő csak a barátjával törődik. Nekem pasim sincs nemtudom mit tegyek, hogy olyan legyek mint régen. Próbálok vidám lenni de ha hazajövök suliból mindig ráébredek hogy nincs más ... csak otthon ülhetek. Én próbálok pozitívan gondolkozni de egyszerűen nem tudom mit tegyek... magányosnak érzem magam :( .
2012. ápr. 7. 01:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!