Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? A régi szeretné...

Mit csináljak? A régi szeretnék lenni.

Figyelt kérdés
Nos, nem is tudom hol kezdjem, igyekszem tömören megfogalmazni. Volt egy kapcsolatom, ami mijdnem egy évig tartott, nagyon szeret(t)em, annak ellenére, hogy akkor ezt nem éreztem, annak ellenére szerettem hogy sokat veszekedtünk. Akkor úgy gondoltam hogy kettőnk közül Ő az aki jobban szeret, de már nem így látom. Túllépett rajtam, megnősült, azzal magyarázva, hogy "kiszeretett belőlem." Egy alapvető felfogást rombolt le bennem. Én úgy gondolom, hogy az igazi, őszinte szeretet soha nem múlik el, a fájdalmak, csalódások ellenére is megmarad, lehet hogy átalakul, de nemigen tudunk úgy nézni az adott emberre úgy, mintha csak egy idegen lenne. SDzóval nagy csalódás volt. Néhány hónapja volt egy békülési kísérletem, ami sikertelen volt, teljesen összetörtem. Azóta nagyon megváltoztam. Többet járok bulizni, máshogy állok az emberekhez, nem jelent örömet semmi, úgy igazán nem érdekel semmi, nincsenek terveim, stb. Nem vagyok olyan együttérző mint annno. Vannak ugyan kísérleteim a pérkapcsolatra, de általában nem tartanak néhány hónapnál tovább. Úgy érzem kiégtem, meghalt egy részem, pedig még csak 21 vagyok. Utálok ilyennek lenni. Próbálok normális életet élni, suliba járok, mellette dolgozok, vannak barátaim, de ennek ellenére is azt érzem, hogy üres vagyok, egy félholt. Régen annyira vártam a Karácsonyt, de most ez sem érint meg, az ajándékokat sem szerzem be olyan nagy örömmel, mint ezelőtt. Mit tegyek, hogy megváltozzak, hogy a régi legyek?? Kezdek komolyan kétségbeesni. Köszönöm a segítséget.
2011. dec. 20. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha tudsz próbálj túllépni az előző szerelmi bánatodon!

Beszéld meg ezeket a lelki "sérelmeket" megbeszélni a barátaiddal. Az ember nem is sejti mennyit segíthet egy jó barát a bajban. Ha velük megbeszéled ezeket talán neked is jobb lesz a kedved és talán visszakapod a régi önmagad. :)

2011. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam/próbálom, de igazából már nem mondom senkinek, a nevét sem ejtem ki, úgy sem értik meg, meg le is akarom zárni...
2011. dec. 20. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!