Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az a problémám, hogy két hete...

Az a problémám, hogy két hete volt meg a mensesem. Kb 3-4 napja, elkezdett feszülni a mellem, és a régi melltartóim kezdenek kicsik lenni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagy mellű voltam, 85/b-s melltartóm volt 14 éves koromtól, azonban az elmúlt 5 évben már nem nőttek.. Lehet hogy most venné fel a végleges formáját?19 éves vagyok, és nagyon félek attól, hogy ez terhesség jele lehet, bár nem hiszem, hogy ilyen korán kezdődnének a jelek?!
2011. máj. 9. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:
kérlek minél hamarabb írjatok.. terhességi tesztet azért próbáljak?
2011. máj. 9. 19:56
 2/5 anonim válasza:
2 hete? 28 naponta kell lennie... szerintem nem ez a baj, várj még egy kicsit ezzel a terhességi teszttel.Nyugodj meg csak nőtt egy kicsit a melled ez természetes :)
2011. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, úgy értem hogy két hete volt meg, de most nincs..:D
2011. máj. 9. 20:16
 4/5 Blackstone válasza:
Ha nagyon ideges vagy (amit megértek ebben a helyzetben) akkor annak érdekében hogy megnyugodj, vegyél egy tesztet! De mindenféleképp patikában vedd meg, én is vettem már párszor és mindig csak vaklárma volt. :)
2011. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot:) ma vettem kettő db tesztet, a biztonság kedvéért, és mind2 negatív lett ;)
2011. máj. 11. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!