Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a'barátnőm'...

Miért csinálja ezt a'barátnőm'? Annyira rosszul esik :S

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel 14 éve legjobb barátok vagyunk( 18 éves vagyok) és van egy lány akinek nem voltak barátai soha és mi pedig elkezdtünk vele barátkozni. Egyre jobb kapcsolatban lettünk... de ugy érzem hogy barátnőmre akar hasonlítani. Jó ez még nem is zavarna, de engem valahogy mindig elfelejt hivni a közös programokhoz... a régi emlékeket pedig ugy mondja mindig mintha én nem lettem volna ott. Miért csinálja ezt? Annyira rosszul esik, de nem akarom megbántani mert érzékeny... :S
2012. ápr. 5. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok.. csak az a lány akivel elkezdtünk barátkozni, annak sok barátja volt..

Engem is elfelejtenek meghívni pl: városba sétálni stb..

2012. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mit csináltál?
2012. ápr. 6. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld vele megbeszélni,hisz ő tudja legjobban az indokokat.:)

Szerintem olyasmi lehet az indok,hogy nem vagy neki olyan fontos,mint azok az emberek,akikről mesél..meg az emlékek veled nem olyan fontosak..vagy pld veled kevesebb emléket élt át,vagy azok nem voltak olyan emlékezetesek..

16/L

2012. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat 2x is, de nem használt..
2012. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!