Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi bajuk van velem? Már...

Mi bajuk van velem? Már nagyon rosszul esik hogy ezt csinálják.

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim állandóan szivatnak,elég rendesen.Eddig semmi nem volt de ebben az évben mindig csúfolnak!Pl:

Volt ma matek házi?(Én)

ÓÓ,gyó genyó hát szétrongálsz engem,ez nagyon ronga volt gecc!Há' persze hogy volt!(ők,majdnem egyszerre)

Ezelőtt sikerült sz*rni a véleményükre de mióta(anyumnak műtétje volt,és engem meg majdnem megerőszakoltak)ez megtörtént sokkal rosszabbul esnek(ők erről nem tudnak).És ha a kis elkényeztetett "focista" sír akkor mindenki odamaegy:jaj jaj elszakad a cipőfűződ,négyes lett a dolgozatod,majd kijavítod nem lesz semmi de ő bömböl(és fiú)

Én nem ezért sírok,és még én vagyok a nyápic a sírós.De ha én sírok akkor meg egyik se jön ide megvigasztalni

És tényleg nagyon rosszul esik.Velem van a baj?


2012. jan. 10. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki ki van közösítve, azt nehéz kezelni. Látják, hogy érzékenyen reagálsz. Ne akarj velük barátkozni, keress barátot az iskolán kívül. Ne is állj velük szóba, nézd őket levegőnek. Soha ne sírj előttük. Mutasd meg, milyen bátor és kemény vagy.

A kis focista a kedvenc, te a kiközösített.

2012. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

13 vagyok

utolsó:igen ez így van,sajnos

ma meg azt találták ki hogy nem fújhatom ki az orrom,hülyék

ja meg még valami:Szerinted/szerintetek szünetbe hol legyek hogy ne halljam ezeket?

2012. jan. 10. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Fújd rájuk az orrod, vaze. Te vagy a bohóc, vagy mi?

Menj oda, ahová ők nem szoktak menni, de ne a budiba!

Lényeg: ne félj tőlük, se senki mástól.

Ha rád tör a félelem, ezt mondogasd:

Nem félek senkitől és semmitől, a bátorság pajzsként védelmez.

2012. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Gyakorolj visszakézből pofont adni... ha 1 pofontól ott marad a kezed nyoma az arcán, néhány napon belül te leszel az ász az osztályban
2012. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Valami oka csak van lehet hogy egy ellenséged mondott rólad valamit a hátad mögött vagy csak szimplán nem vagy szimpatikus nekik. Ne foglalkozz velük szólj vissza nekik legyen valami csípős beszólásod.
2012. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én tudod hogy csináltam? :D

Elkezdtem pankrációzni :P

És ha csúfolnak piff-puff xD

Bár nem olyan jó ha félnek tőled :|

Inkább kicsit legyél erős és egy kicsit gyengéd :)

2012. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos,velem is ahsonló a helyzet.Még nyár elején volt egy nagy vitám az akkori barátnőimmel,és azóta MINDENT! megtezsnek hogy nekem rossz legyen....ez persze átrakagdt a többi osztálytásamra is,és ők(bár nem annyira mint a régi barátnőim)is baszogatnak :/ nagyon rosszul esik,de már lassan megszokom.Bár ezt megszokni nem lehet,csak elfogadni( :( ) Most is vannak barátnőim(akikkel régen jóba voltam,de nem annyira)de ők nem olyanok mint a régi barátnőim,de ha ha nekik nem kellek....Szóval van egy barátnőm(akit birok meg minden csak ez néha kiakaszt)hogy ha ő szamorú kéept vág,emrt mit tom én matekből 3-ast kapott akkor mindenki mindjárt fut oda hozzá hgy te szegény mi a baj,jaj!Meg vele bármi van mindenki fut oda hozzá /: ha persze én akkor áh,hagyjuk rá neki aztán tök mindegy :/ de a barátnőmhöz főelg a régi barátnőim mennek oda(más is).szóval tudom milyen érzés!Nagyon rossz (: Talay még volt LB-m sok barátom akikkel nagyon sok mindent tudtam csinálni,most emg csak olyan "sima" barátaim vannak,de nem sok.Még o.f. órán is kitárgyaltak engem(én is ott voltam)hogy én milyen gonosz vagyok stb... meg hogy a régi LB-m miattam lett iylen.Szóval mostanság mindenért én vagyok a hibás....(ilyet 2éve egy mostani barátnőmmel cisnáltak!)borzaszó!De jövőre középiskola és akkor remélem találok új barátokat :)

Bocsánat a regényért.

13/L

2012. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Én nem nézek ki elöttük gyengének,mert eleve nem vagyok egy ilyen sírós fajta.Régen is eég "kemény" voltam...,.
2012. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!