Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok, de lenne egy...

Rosszul vagyok, de lenne egy csomó dolgom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokat kellene tanulnom a jövő hétre, de szédülök, mindenem fáj, és így nem igazán tudok koncentrálni. Azt hiszem, az lenne a legjobb, ha aludnék egy kicsit és utána nekiülnék a dolognak, de a bűntudat miatt (hogy nem csinálom a dolgom) nem tudnék aludni se normálisan, szóval nem tudom, mihez kezdjek magammal. Most mi legyen?
2010. márc. 20. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Győzd meg magad, hogy csak akkor tudsz jó munkát végezni, ha jól vagy, és ha betegen terheled magad, annak úgysem lesz hatsa, viszont még jobban megbetegedhetsz, és akkor még kevésbé tudsz majd tanulni, és még mulasztanod is kell, és pótolni.
2010. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki beteg annak ágyban a helye! Az egészség mindennél fontosabb! Még a tanulásnál is :-)
2010. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hihi én bűntudatnélkül is tudok egésznap dögleni pedig lennee mit tanulnom sok sok tétel dehát az alvást is kell gyakorolni amúgy fogadd meg hogy hétvégén főleg szombaton sose tanulj hidd el csak a jó kis szabad időd megy el ezzel a gondolatoddal,kapcsolj ki legalább egy napra vagy egy későestére látva h nemrég írtad ki kérdést :S:)

főleg hogy szarul vagy gondold végig megáll a világ olyan fontos dolgod van sztem nem úgyhogy inkább pihenj lelkifurdalás nélkül egyszerűen kell egy egészséges lustaság (leszarom a dolgokat-ság)xD

2010. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül írtam pár vázlatot, aztán kidőltem :)
2010. márc. 21. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!