Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul esik, mit tegyek?

Nagyon rosszul esik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm, akivel tényleg nagyon egy követ fújunk, jól érezzük magunkat, megértünk mindent. Egy baj van. A barátnőm szerintem sokkal szebb és csinosabb. Mármint én is divatosan öltözködöm de ő jobban. Ha végigmegyünk a főtéren őt a fiúk úgy megbámulják, hogy kiesik a szemük. Engem pedig észre sem vesznek mellette. Ja és vékony. Modellalkatú lányról van szó, de alacsony. Ezért én nagyon szorongok és nem tudom elfogadni magam. És rosszul esik, hogy ő mindig szebb és csinosabb. Pedig mondom én sem öltözködöm gagyin.
2011. nov. 9. 15:37
 1/2 anonim válasza:
Mit tegyél?hmmm... ha annyira jó barátnőd, akkor miért irigykedsz rá? Azért, mert másmilyen adottságaitok vannak, attól még nem leszel rosszabb vagy jobb nála... Most jobban megnézik, de hát ez téged mit zavar? Ne akarj olyan lenni, mint ő, éppen ezért szép a barátság. Mert különböző emberek összhangban vannak. ^^
2011. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zeronibble ***** válasza:
Én és a hozzám hasonlók téged néznénk meg, és mi az átlagnál sokkal jobb fejek vagyunk ám! :)
2011. nov. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!