Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszul esik, ha rosszat...

Rosszul esik, ha rosszat mondanak az unokanővéremről pedig nem tartjuk a kapcsolatot. Normális ez?

Figyelt kérdés

Egy városban lakunk az unokanővéremmel, aki 18-19 éves, nem tudom pontosan és hát elég rossz a híre a városban. köszönőviszonyban vagyunk, vagy néha még nem is köszönünk egymásnak, de sosem beszélgettünk még, de valamiért mégsem szeretem hallani, ha szidják, meg szoktam védeni, pedig amiket hallok róla...biztos nem szeretném őt ha ismerném...

egyébként ő a papám nővérének az unokája.


2010. júl. 2. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 *Lina* válasza:
Lehet, hogy ez egyszerűen azért van, mert a családodhoz tartozik és bár te nem is tudsz róla mégis leges legbelül érzed, hogy muszáj megvédened,pont amiatt, mert valakid! Remélem segíthettem! Ha lenne még kérdésed nyugodtan írjál e-mailt:]
2010. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. júl. 6. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!