Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek mikor kezdett...

Lányok nektek mikor kezdett nőni a melletek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ez az a téma, amit nagyon utálok, ugyanis a kedves Anyatermészet jó viccet űz velem. 7. osztály körül kezdett nőni, akkor hordtam AA-s melltartót, majd 8. végén váltottam A-ra. Most 17 éves vagyok, A-t és B-t hordok, de a B még mindig nagy... Na és egy kismellű csaj hogy találjon pasit a mai világban, mikor ők elsősorban testi szükségleteiket kívánják kielégíteni, arra meg ott van rengeteg lehetőség, leginkább az "üres fejű, kacsa szájú, nagyra masszírozott mellű" lányok köréből. De igen, tudom, örülnöm kéne, amiért én legalább nem vagyok k*rva, mint a lányok nagy százaléka... Köszönöm! *forever alone*
2012. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nyugodj meg én is 13 leszek és még semmim sincs.De,ha valaki majd megszeret és tényleg " SZERET " , akkor neki tök mindegy lesz :)
2012. ápr. 9. 19:29
 3/6 A kérdező kommentje:
nyugodj meg én is 13 leszek és még semmim sincs.De,ha valaki majd megszeret és tényleg " SZERET " , akkor neki tök mindegy lesz mekkora meleld :)
2012. ápr. 9. 19:29
 4/6 A kérdező kommentje:
nyugodj meg én is 13 leszek és még semmim sincs.De,ha valaki majd megszeret és tényleg " SZERET " , akkor neki tök mindegy lesz mekkora melled :)
2012. ápr. 9. 19:29
 5/6 anonim válasza:

Nekem kb. 13-14 évesen. Elötte semmim nem volt, barátnőimnek meg már sokkal nagyobb, 16 évesen meg már nekem lett jó nagy. Ne ijedj meg még fog nőni :)

18/L

2012. jún. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Leírtad a lényeget. Ha valaki igazán szeret, akkor neki tök mindegy mekkora melled van, mert nem az alapján ítél meg Téged. Te is fogadd el olyannak a melleid amilyenek! Egyébként Neked még évekig nőhet. Ja, és fiú vagyok.
2012. jún. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!