Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni! Szerintetek...

Nem tudok dönteni! Szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Fogytam 30 kilót. és most el szeretnék kezdeni izmot építeni.(valamennyi már van is rajtam, mert viszonylag sokat edzegettem kisebb súlyokkal) (Amúgy már nincs sok problémám a külsőmmel, a fogyás után nem lóg a bőröm meg ilyenek) Venni szeretnék kondigépeket, és valamennyivel komolyabban foglalkozni ezzel a dologgal, de nem akarok kigyúrt állat lenni..

De ruhatáram is le kellene cserélnem, mert ugye szinte mindegyik nagy lett rám. Azért van pár darab új ami még egyszer sem volt rajtam, és jó is rám, de hát na... Nem ártana még.(nem vagyok divatmajom)

Az "álmom" pedig hogy jogosítványom legyen személyautóra.... Egyszerűen nem tudok dönteni hogy a három közül melyik lenne a jobb. :S Valamiért az első verzió felé hajlok.

-1.kondigép

-2.új ruhák

-3.jogsi


Mi a véleményetek? Esetleg ti melyiket választanátok?

Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! ;)


2012. ápr. 3. 22:08
 1/1 anonim válasza:
Én aszerint állítanám fel a sorrendet, hogy mi a legszükségesebb. Ruhát ugye minden nap hordasz, és 30 kiló fogyás után kéne pár új ruhadarab. Ha nem is az egész ruhatárat újítod fel egyből, hogy másra is tudj félretenni pénzt, az is ésszerű. Ha ennyire megszeretted a sportolást akkor a kondigép is jó választás, de én még mindig 2. helyre tenném, hiszen sok sportot tudsz végezni gépek nélkül is.. Futás, úszás, stb. Én a jogsit tenném az utolsó helyre.
2012. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!