Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon hiányzik...

Mit csináljak? Nagyon hiányzik a legjobb barátom!

Figyelt kérdés
összevesztem a legjobb barátommal kb.3 honapja.tul közelkerültünk egymáshoz.és már mebis bisztam benne.amit én nagyon nehezen teszek meg.de ez több volt mint barátság. mikor azt mondta nekem,hogy tetszem neki akkor én elutasitottam pedig nekem is tetszet ,sőt még mindig nagyon szeretem,mert mi nem jöhettünk össze...(sztem senkisem tudta hogy mi ilyen joban vagyunk,naponta legalább két orát töltöttünk együtt)azt mondtam neki hogy legyen velem nagyon bunko.nem tudom,hogy miért mondtam neki ezt de már nagyon nagyon megbántam.én mindig rá gondolok.de sztem ő már elis felejtett (tudom ez most elég nyálad téma én sem szeretm az ilyet)szoval mit csináljak? ti mit tennétek a hejemben? hogyan beszélnétek vele?
2012. márc. 31. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ráírnék facebookon, hogy holnap, vagy esetleg a következő héten menjetek ki egy kicsit a parkba, vagy sétálni, megbeszélni a dolgokat. Semmiképen ne a neten vitassátok ezt meg!


Mondd el neki, mennyire megbántad, hogy így elüldözted magadtól.

Előtte tisztázd magadban: szeretnél vele járni?

Ha igen, akkor jöjjetek össze, szerintem nem lesz barátságölő, hiszen az a legjobb kapcsolat, amiben a felek szerelmesek egymásba, és még úm. barátok is.


Ha nem szeretnél vele összejönni, akkor ezt mindenképp mondd el neki, ne ámítsd feleslegesen szegényt. Mindenképp tudasd vele, hogy a barátságára szükséged van.


Nem hiszem, hogy elfelejtett, hiszen ha jó barátok voltatok, és ennek tetejében még szerelmes is beléd, akkor biztosan gondol Rád ő is! Sok szerencsét! Majd írd meg, hogy mi lett.

2012. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kibékültünk :) de mint barátok...köszönyöm...sokat segitettél... :)
2012. ápr. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!