Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt hogy kell megfejteni?...

Ezt hogy kell megfejteni? (rejtvény)

Figyelt kérdés

Még sosem találkoztam hasonlóval, elképzelésem sincs, hogy álljak hozzá.


[link]


2012. márc. 30. 09:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Meg ebből a kis sz@rból :D ilyen megfejtést kreálni nekem még mindig nem áll össze hiába forgatom... látna valaki tuti hülyének nézne :D a megfejtést adó illető meg tuti sz@arásig neveti magát rajtam XD már én is röhögök!
2012. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Tényleg nem látjátok? Ti szívattok engem. Lehajtod a fejed,fogod a papírt, magad előtt tartod a hasadnál, a lap aljától nézed a lap teteje felé a képet. Kijön a grillezett bajor csülök. A másik szóhoz fordítsd el a papírt 90 fokkal balra, vagyis oldalról nézed a képet, ugyanígy magad előtt tartod a papírt. Lényeg, hogy a lap ne legyen hullámos, mert nem látod az egész betűt. Na, sör félre, csináljad.
2012. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Igaza van a csülkös válaszadónak. Az újságban benne van a megfejtés, de én akármit csináltam, nem láttam a betűket. Kipróbálom, hátha a tippel menni fog :) Köszi!!!!!
2012. márc. 30. 10:22
 14/34 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg röhögök, az biztos.... :)
2012. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Hallod inkább széttépem a papírt megeszem ebédre... De ha nem lesz kib@szott csülök íze feljelentem a rejtvényújságot.... Bazz eskü nem látok semmit ki..... lapos papíron a hasamnál így vagy úgy forgatva szóval a faxom kivan már inkább az öt sör :DDDDDDDD szerkezd meg paintbe és töltsd fel mert már felkú* :D
2012. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Hát, próbálkozom, de én igy se látom...nem lehet, hogy neked is megvan az újság és beirtad a megoldást? :) hol kellene látni a betűket? mekkorák? vastag vagy a vékony vonalak alkotják? Nem tudnád újratölteni a képet, úgy hogy kijelölöd a betűket? full hülyének érzem magam...
2012. márc. 30. 10:27
 17/34 anonim ***** válasza:

Még egy utolsó próbálkozás, aztán mehet a sör :D

Előzőek + az álladtól kb. 5 centire tartsd a lap alját, szinte állítva kell tartani magad előtt,mint amikor egy táblát tart valaki mondjuk a reptéren maga előtt,közel a mellkasodhoz, úgy ránézni. Már nem tudom másképp magyarázni. Lehet, hogy nekem is kéne egy sör...

2012. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom feltölteni, de még annyit, hogy a vastag vonalak a betűk teteje meg az alja, ezeket kéne közelíteni a papírt fordításával, megrövidíteni a hosszú vonalakat.
2012. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Na jó ezt kise próbálom :D Tudod mit hol laksz lemegyünk egy kocsmába megiszod a kóládat én az 5 sörömet :D mondjad hova menjek :DDDD mert én már eskü hülye idiótának érzem magam XDDD szerkezd meg azt kuva képet :D töltsd fel mert el lesz baxva a napom XDDDD

Eskü ha tényleg úgy lesz 2 kólát kapsz :D

2012. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ha valaki látja még, írja már meg, mert én érzem magam hülyének, hogy nem bírom elmagyarázni.
2012. márc. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!