Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elszöknél velem egy idegen...

Elszöknél velem egy idegen országba, stoppal?

Figyelt kérdés
A kérdésem komoly... lány vagyok, elegem van mindenből már, menni akarok el bárhova, pénzem nincs, egyedül unalmas lenne, valaki van aki ugyanilyen helyzetben van? Eljönnél velem? Fiú vagy lány mindegy, csak ne legyél több 30nál. Aztán ki tudja lehet hogy valahol jobb életünk lehetne... ha nem még mindig vissza lehet jönni, és csak egy nyaralás lesz... nos? Lehet hülyének nézni is nyugodtan, szabad a vélemény nyilvánítás:D
2009. jún. 12. 23:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ugyan nincs elegem jelenleg az életből, de nagy kalandnak gondolom, én szívesen megtenném. :)

17/L

2009. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát én igazából életunt egyéneket várok akiket nem riaszt vissza hogy ki tudja mi lesz velünk... lehet 1 hónap után éhen halunk, na jó ez nem olyan egyszerű, kéregetni jól tudok, általában adni is szoktak:) De bármi történhet...
2009. jún. 12. 23:31
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Vigyél szikszalagot és ragaszd magad egy utasszállító alá :) csakh. megspórold a jegyárat
2009. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Haha, megtenném ha lehetséges lenne xD

De mint írtam stoppal akarok menni, esetleg ingyenvonat ami úgy történik hogy nem tudni hol tesznek ki az ellenőrök. Ilyet már csináltam. De ha eleget kéregetünk akár még jegyre is lesz pénzünk :)

2009. jún. 12. 23:38
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nagykorú vagy? mert ha nem, akkor nem akarlak elkeseríteni, de előbb találod magad újra otthon, mielőtt átlépnéd az országhatárt...
2009. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik az ötlet :D

Bár jelen helyzetemben aligha tarthatok Veled.

Sok sikert!

2009. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok... akartam is írni.

Remélem azért találok valakit aki jönne velem, csak valószínűleg nem itt kéne keresnem:)

2009. jún. 13. 00:03
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy szívem szerint én is veled mennék. de túl sok mindent kéne felrúgnom most ehhez. visszahúznak a realitások. de téged irigyellek, hogy mersz nagyot álmodni, és remélem találsz magad mellé egy belevaló, vagány útitársat.

szerencsés utat!:)

2009. jún. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen mennék veled, tulajdonképpen régóta gondolkodom valami hasonlón, de én fiatalabb vagyok nálad, és még kiskorú.
2009. jún. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen már nem lehet elszökni. Csak simán fogod magad és átmész egy másik országba és kész. Akár ott is maradhatsz ha tetszik vagy továbbállhatsz. Felnőtt vagy, nem vagy odakötve sehova, nem?


Kicsit túldramatizálod sztem. Énis fogtam magam egyszer elhatároztam, hogy külföldre megyek. Kerestem munkát, aztán összepakoltam mit szükségesnek gondoltam és elköltöztem külföldre. Semmi dráma nincs ebben. Ha kedvem van, néha hazamegyek meglátogatni a haverokat.


És bárhova mész, ott is lesznek emberek, uh egyedül is nekivághatsz sztem a világ bármely részének. Meglepő módon még magyarokat is lehet találni egészen eldugott helyeken is, már ha ilyesmire van igényed.


Bár szerintem egyszerűen el akarsz futni valami probléma elől, és nem egy másik ország vonz, hanem az otthonod taszít. Magad elől viszont úgysem tudsz elfutni...


Szóval mindent egybevéve: ha külföldre akarsz menni, akkor már holnap ott lehetsz minden gond nélkül, nem kell hozzá semmi életunt önsajnálat vagy kétségbeesés. Ha meg igazán nem akarsz külföldre menni, csak nem jó ott ahol most vagy, akkor inkább nézz szembe a problémával, mert ha elfutsz attól nem fog megoldódni.

2009. jún. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!