Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell ilyenkor tenni?

Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Ma jött sms az OTP-től,hogy a számlámra jött 34.345 ft.Aztán 1 perc múlva kaptam még egy sms-t 39.345 ft-ról,azt írták tartásdíj és a név is ott volt.Nekem nem járna tartásdíj senkitől,nagyon meglepődtem és nem tudom most mit csináljak.Holnap március 15. és nem tudok bemenni a bankba.Az sms-be meg nem volt az illető telefonszáma,se a számlaszáma,hogy visszautaljam.Megnéztem az egyenlegem,hogy véletlenül nem csak rossz telefonszámlára küldték,de az összeg ott van a kártyámon.Most mit csináljak?
2012. márc. 14. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
bemész hétfőn és elrendezed. (téves utalásként visszautalod)
2012. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne költsd el a pénzt mert nagy valószínűség ,hogy majd vissza kell utalnod az illetőnek. Lehet,hogy elírták a számlaszámot így te kaptad meg tévedésből. Majd be kell menni az OTP -be és megkérdezni honnan jött a pénz!
2012. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!