Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindig kötekednek velem. Mit...

Mindig kötekednek velem. Mit tegyek!?

Figyelt kérdés

15éves vagyok. 9-es gimis. Az új suli eléggé megviselt, mert minden új (a tanárok, a közösség,minden).

Állandóan kötekednek velem (piszkálnak, beszólnak, ba**tatnak). Egyik oszt.társam kitépte a kezemből a reggelimet és elkezdte szidni az anyámat, és szerencsétlennek betörtem az orrát. Egyből ment sírni a nagyobbaknak, és már azok is csesztetnek.


Pedig megpróbálok mindenkivel rendes lenni,segítőkész, de semmi értelme. Valami tanácsot,légyszi!


2012. márc. 12. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod a nagyobbakak is betöröd, ha nem de neked is vannak akkor szívességet kérsz tőlük.

Hosszútávon megoldás a kemény edzés, gyurás

2012. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretek másokra támaszkodni. Én abban bízok, hogy bárkit ellehet verni. 1-1 ellen megtudnám védeni magam a nagyobbakkal szemben, talán még 2-1 ellen is. De állandóan 4-en, 5-en jönnek.
2012. márc. 12. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó szar suli lehet.. :\
2012. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha bunyos tipus vagy szerezz be egy boxert vagy viperát, de ezörök körforgás mindig többen lesznek sajnos..
2012. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok verekedős...csak akkor ütök, ha kell.
2012. márc. 12. 20:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Pl. ha már 1 rossz szót is mondanak az anyámra,egyből ugrok.
2012. márc. 12. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
melyik suliba jársz??
2012. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az nagyonszar lehet velem isvol szinte ugyanilyn szitu nem voltm egy verekedős tipus de egy idő mulva ez annyira fusztrálttá tett hogy qrváraelvertem mind a négy fiut oszt meg elkezdték játszani jogyereket a tanár elöttés ott nyalnakpersze nkik adtak igazat a gecs tanárok. L/14 vook.
2012. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!