Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm,52 kg? Állandóan...

163 cm,52 kg? Állandóan kötekednek velem a súlyom miatt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én jól érzem magam így, van még mit rajtam fogni.Hízni sem szeretnék, és fogyni sem.Gyerekeim vannak, akikhez kell energia és erő.De újabban elég sok olyat kapok, hogy túl vékony vagyok, híznom kéne, és nem normális.De ilyen alkatom van!Szerintetek?
2012. febr. 22. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a súlyod. Ha kötekednek veled, az nem a súlyod miatt van. Vágd pofán, aki kötelkedik!
2012. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, képzeletben meg is szoktam tenni:))))
2012. febr. 22. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:

tanuld meg elviselni a bunkókat/idiótákat. elég rossz nekik alapból is, ha te kiképeznéd magad közelharcra és még jobban tönkretennéd a napjaikat, azzal csak mindenkinek rosszabb lenne.

de ezzel nem muszáj foglalkoznod, és tökön rúghatod őket (nemtől függetlenül).

2012. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 *gin* ***** válasza:

remélem 100 kilós zsírmangalicák mondják, hogy ez így nem normális. Sirassák csak az elveszett ifjúságukat, meg a felszedett kilókat, szánalom az az ember, akinek több ereje van szidni másokat, mint önmagáért tenni.

Ha meg nincs túlsúlyuk, akkor valami mást nem szeretnek benned, és ilyenkor tudod, "kákán a csomót is".


Vagy ha mostanában fogytál, akkor meg irigykednek. Nekem nemrég szólt be a munkahelyen egy 100+ nő, hogy már túl sokat fogytam, egészségtelen vagyok, miért eszem ezeket a zöldségeket meg sonkát, tojást hozzá, ennék inkább sültkrumplit meg fasírtot (lol:D) mert így lehet hogy gyerekem sem lesz. Basszus 175/70 vagyok. Ennyire savanyú a szőlő egyeseknek? :D

2012. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
már citrom nem szőlő.
2012. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jószándékú testképzavarosokkal bezsélsz. Anyám is mindeig ezt mondja, ha kialvatlan vagyok. 74 kiló vagyok!! De attól még néha karikásak a szemeim.,. Akkor mondja, hogy sovány vok.

Nme vagy sápadt? Egy kis vas mindenkinek jót tesz.

2012. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 163 cm és 55 kg vagyok, 55 kg alá semmiképpen sem mennék, az már a gebe kategória. Ja és homokóra alkatom van, szóval van cicim-fenekem :D
2012. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én is homokóra alkat vagyok, formás cici, formás popsi, vékony derék.Igen, az utóbbi időben fogytam.És olyanok mondják, akik szalonnát esznek zsíros kenyérrel, desszertnek meg kolbászos tojást.Nem koplalok, ilyen vagyok, is krvára idegesítő, hogy az én súlyommal vannak elfoglalva.Mondtam is az egyik ilyen illetőnek, aki állandóan azzal jön, hogy ettél?, mit ettél?, mennyit?,Hogy majd én is rá fogok szólni, mikor azt mondja hogy nem éhes, és csak nasinak megeszik együltő helyében 3 szelet májkrémes kenyeret!Kíváncsi vagyok hogy fog neki esni?

A férjem szeret így, nekem is jó így.Aki meg csak panaszkodik, hogy hány kiló, kövér, az meg tegyen már érte ne engem bszogasson, nem?????

2012. febr. 23. 10:41
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, igen,nekem is azzal jön egy-két ember, hogy egyek jó sok tojást, kenyeret, meg mindent ami zsíros, de ATTÓL NEM LESZEK EGÉSZSÉGES????????????
2012. febr. 23. 10:42
 10/10 *gin* ***** válasza:

nehogy már ezen ennyire felhúzd magad :D tudod miért mondják? mert fáj nekik, hogy valaki elért mellettük valamit, és így szembe kell nézniük a saját akaratgyenge életükkel. Hogy amíg te fogytál 5-10-15 kilót, nekik egyszerűbb volt tolni a kaját és még mindig ugyanúgy néznek ki.

Ha megfogadnád a "tanácsaikat", azaz végre felhíznál, akkor visszaállna a régi rend: nem kéne szembesülniük azzal, hogy ha más elérheti, akkor nekik is sikerülhet. Mert így csak azt látják, hogy le lehet fogyni, és meg is lehet tartani. Ha visszahíznál, tovább hitegetnék magukat 2 májkrémes kenyérrel a képükben, hogy lám, lefogyott de rögtön vissza is hízott. Akkor én minek strapáljam magam?

2012. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!