Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért utálnak engem ennyire?

Batta Szilvia kérdése:

Miért utálnak engem ennyire?

Figyelt kérdés
Mindenki csak bánt be csak rám fog mindent elegem van eből nekem nincsenek barátaim egyedűl csak az anyukám szeret senki más mit tegyek??? :'((((
2012. márc. 7. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Van akit senki se szeret, téged legalább szeret anyukád.

Ha igazságtalanul bántanak, akkor ereszd el a füled mellett.

Barátokat meg próbálj szerezni.

2012. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod keresek én de sose találok 1 ota csak engem csufolnak ok nélkül ebbe már nagyon bele fáradtam nem érdekel jobb lenne nem lenni de tényleg! :'(
2012. márc. 7. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel,az élet szép,ha most nem is így érzed, de hidd el hogy lesz sokkal jobb is. :)
2012. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagy vagy , és lány vagy , vagy fiú?
2012. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is így volt,és teljesen hozzá is szoktam. Aztán elmentem másik iskolába, ahol mondhatni új életet kezdtem. Ott igaz barátokra találtam. Lehet nem szeret mindenki de ha már van egy igaz barátod sokkal könnyebb elviselni mindent :) Szóval én azt mondom: kitartás! Lehet hogy pár év múlva már nem is fogsz emlékezni az egészre.:)
2012. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!