Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek kell lepontozni? Mire...

Minek kell lepontozni? Mire jó ez a pontozunk mindenkit agyba főbe? Miért nem csak a kérdés kiírója pontozhat?

Figyelt kérdés
Feltesznek egy kérdést én az én tudásom,gondolásom szerint próbálok hasznos tanácsot adni.Erre lepontoznak!!!Mire fel???Mert nem értenek velem egyet??pl:Gyereket vegyem ki ha sír az ágyból vagy hagyjam??Írtam én szoktam kicsit sírni hagyni..nem árt az neki...erre lepontoztak...De miért?2 gyerekem van szoktak nyekeregni az ágyukban ha épp főzök vagy más dolgom van és élnek!!!Nem sírósak,boldog mosolygós gyerekek!!!
2012. márc. 7. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen az oldalon nem feltétlen kell törődni azzal, ki hány százalékban hasznos válaszokat ad. Velem is előfordult már, hogy kultúráltan leírtam a véleményemet, és lepontoztak. :S

Sajnos itt az emberek nem aszerint nézik a válaszodat, hogy mennyire volt hasznos, vagy mennyire a kérdésre válaszoltál, hanem aszerint, mennyire tetszik nekik és mennyire értenek vele egyet. :/

2012. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!