Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Jó ez a német levél...

SOS! Jó ez a német levél nyelvtanilag ill. tartalmilag?

Figyelt kérdés

Warum waren Sie betonte letzte Woche? Ich war sehr beschäftigt, da ich viel in der Schule zu tun hatte. Ich muss viel lernen, leider. Ich habe auch ausgehen läuft jeden Abend. Ich denke du solltest auch laufen gehen, da es am sehr gut für Ihre Gesundheit und Ihr Gehirn ist. Letzte Woche habe ich auch ging Partys mit meinen Freunden, es war sehr gut. Neben diesem, es war eine sehr anstrengende Woche. Ich war sehr gefesselt und betonte auch. Ich hoffe, deine Probleme bald gelöst werden.


És ha nem, kijavítanátok? :$

Köszönöm előre is.


2012. márc. 5. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kijavitani, mert nem érthetö, hogy MIT akarsz irni.

Ird le hozzá a magyar szöveget is, mert ez a forditás használhatatlan. Nincs egyetlen mondat, amit meg lehetne érteni.

2012. márc. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért voltál stresszes múlt héten? én nagyon elfoglalt voltam, sok dolgom volt a suliba. nagyon sokat kell tanulnom, sajnos. minden este futni is elmegyek. azt hiszem, neked is jót tenne mert az egészségre és az agyra nézve is nagyon egészséges.múlt héten bulizni is elmentem a barátaimmal, nagyon jó volt.ezenkívül nagyon elfoglalt hetem volt. nagyon fáradt és stresszes voltam énis. remélem, hogy hamar megoldódnak a problémáid.
2012. márc. 5. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát olyan szó nincs, hogy "betont" -
2014. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Warum waren Sie letzte Woche so gestresst?

Ich war sehr beschäftigt, da ich viel in der Schule zu tun hatte. Ich muss(te) viel lernen, leider. Ich war jeden Abend laufen. Ich denke du solltest auch laufen gehen, da es sehr gut für Ihre Gesundheit und das Gehirn ist. Letzte Woche habe ich auch einige Partys mit meinen Freunden organisiert, es war sehr gut. Es war eine sehr anstrengende Woche. Ich war sehr in Anspruch genommen und gestresst. Ich hoffe, deine Probleme werden bald gelöst sein.

2014. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!