Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Virágmagok csíráztató tálban?

Rezvirag1111 kérdése:

Virágmagok csíráztató tálban?

Figyelt kérdés
Idén szeretném a kertemet sok-sok évelő és egynyári virággal díszíteni. Vásároltam többféle virágmagot, vannak köztük olyanok is, amiket nem lehet egyből az állandó helyükre szórni. Annyi helyem viszont nincs a lakásban, hogy a millió pici magot egyből földbe, cserépbe tegyem.(Azt is tapasztaltam, hogy a magoknak általában csak egy részéből fejlődik növény). Gondoltam, talán kipróbálhatnám a csíráztató tálamat, hátha nem csak ehető csírákat nevelhetek benne, hanem "beindíthatom" a virágmagokat is, aztán csak azokat teszem földbe, amikből láthatóan lesz is valami. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2012. febr. 27. 16:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!