Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az aki fb üzenőfalra...

Normális az aki fb üzenőfalra ilyet ír ki? :O :S

Figyelt kérdés
/Tudjátok hogy mi az én bajom? Van egy szerver a lábam közt és mindenbe belepofázik amit csinálok. ;) /
2012. febr. 17. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Egyik ismerőse kiírta, vagy valahol máshol találta. Már magában baromság a mondat, meg nem is értem, miért kell annyi baromságot kiírta facebookra...
2012. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki kiírta ezt,az a személy nem valahol látta ezt a szöveget hanem saját maga találta ki... És azért kérdezem hogy az ilyen,aki ilyet ír ki,az normális-e,mert milyen gondolkodás mód ez már a pasiknál??? :O
2012. febr. 17. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy szerver van a lába közt?


Mondjuk amúgy is képzavaros. Attól eltekintve, hogy nekem is egy olyan ismerősöm osztogat meg naponta szexes dolgokat, akiről nem gondoltam, szerintem belefér, nyilván ironikusnak szánja.

2012. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"milyen gondolkodás mód ez már a pasiknál??? "


Ööööööööö.....

Jellemző.

2012. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom hogy jellemző a pasikra de ettől függetlenül a nők e szövegnek láttán miként reagálják le? És akkor ugye a sok hülye gyerek meg kommentbe oda írja neki hogy náluk is ez a helyzet és hogy igaza van meg jót röhögnek ezen mintha olyan vicces lenne... Mert sztem nem az...
2012. febr. 18. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:

"a nők e szövegnek láttán miként reagálják le? "


Nyilván felesleges kérdéseket tesznek fel a GYIK-on.

2012. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem azért raktam fel ezt a kérdést mert annyira unatkoztam vagy ilyesmi. Szerény véleményem szerint akinek ilyen gondolkodása van mint amit leírtam ugye per jelbe azzal valami nagyon nincs rendben... De ahogy gondoljátok..
2012. febr. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!