Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy írnak ilyet az üzenőfalra...

Hogy írnak ilyet az üzenőfalra? (iwiw)

Figyelt kérdés
Láttam az üzenőfalon (iwiw) hogy valaki karácsonyfát, hóembert, meg szivet írt. Hogy kell olyat az iwiw üzenőfalon írni?
2010. nov. 30. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Beírod ugyanezeket a szavakat az üzenőfalra is és akkor majd automatikusan megjelennek. Legalábbis amikor utoljára iwiw-eztem, még így volt.
2010. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Karaktertáblát próbáltad már? =) eszement-.-
2010. nov. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszi, megnézem hogy úgy kell-e. A másodiknak: Nem olyanokra gondolok te barom -.-
2010. dec. 1. 10:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy te az, ne sértegess, ha egyszer nem értesz hozzá. Akkor fogalmazd meg normálisan a kérdésed-.-"
2010. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát lássuk csak, nem is tudom ki kezdte azzal hogy eszement... Hány éves is vagy te?
2010. dec. 2. 09:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, meg amúgy is a karaktertáblán hol van karácsonyfa meg ilyenek???
2010. dec. 2. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak a megfelelő betűtípust kell kikeresni, és megtalálod. A korom meg ne érdekeljen. Ha nem értesz hozzá, minek okoskodsz?-.-
2010. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem értek hozzá, ezért kérdeztem... Itt azt írják MINDENT meg lehet kérdezni... Ha te meg ilyen bunkó vagy hogy nem tudsz rendesen válaszolni, akkor nem kell, más is van itt, és ő majd válaszol, nem kellesz te ide... -.-
2010. dec. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!