Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy szélben a kisfiam nem...

Nagy szélben a kisfiam nem kap levegőt, kapkod a levegő után, ha szembe fúj, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tudom milyen érzés, mert régebben nekem is ugyan ilyen problémám volt, és apukámnak is gyerekkorában. Csak most az óvónő bizonytalanított el, hogy mi lehet vele a baj. Valaki esetleg ugyanezzel a problémával, vagy aki többet tud erről, én semmit nem találtam. Köszi
2012. febr. 16. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőttként sem kapok levegőt ha szembe fúj a szél.szerintem ebben semmi kóros nincs,egyszerűen nem lehet rendesen levegőt venni,ha egy erősebb szél szembe fúj.
2012. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. Én is így gondolom és még a mai napig így vagyok sokszor. Csak annyira kétségbeestek az óvónők, mert ők még nem láttak ilyet. Meg annyi, hogy szerintem valaki érzékenyebb a nagy szélre.
2012. febr. 16. 18:33
 3/3 anonim válasza:
Nos erre kiváncsi lennék én is mitől van, mert bár most nem észlelem, de kb fél évesen is ha levegőre vittük csinálta, de pl ha hintába tettük 8 hónaposan akkor elég volt meglökni és nem kapott levegőt. Most vannak idegrendszeri gondok, vizsgálják, de még nem tisztázott mi, most 3 éves.
2022. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!