Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kisfiam véletlen lenyelt...

A kisfiam véletlen lenyelt egy olyan kb.2 cm átmérőjű üveggolyót, valaki segítene?

Figyelt kérdés

A kisfiam szeret az üveggolyókkal játszani, és hát véletlen vagy direkt lenyelte az egyiket amikor nem figyeltem oda. Amikor vécére megy akkor majd kitud majd jönni amikor kakál? Vagy esetleg beakadhat valamiben ott belül? Vagy csak simán kijön mint az ürülék. Valaki adna egy tanácsot vagy csak elmondaná, hogy mi történhet? Kell-e orvoshoz vinnem?


Üdvözlet, egy aggódó apuka.



2012. jan. 27. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ki fog jönni egy pici erőködés és simán kijön
2012. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia szerintem érdemes elvinni orvoshoz mert lehet nagyobb bajokat is okozni fog lehet elég meghányatni majd de ha véletlen feleakad egy belső szervnél akkor műtét is lehet belőle vidd ela az ügyeletre még most azt tudom javasolni vagy hivd fel az esti ügyeletett ők meg mondják h vidd be vagy nem!
2012. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ki jön magától is de mindenféleképpen el kéne vinni azért orvoshoz ne hogy valami gond adódjon!!!
2012. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Sikerült neki jó, hogy nem kellett szólni az asszonynak, egyből szívrohamot kapott volna.

2012. jan. 27. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!