Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Két pasi közül...

Valakiii :DD kérdése:

Mit csináljak? Két pasi közül kell választanom. és mindkettő bízik benne h őt választom. Segítséég! ://

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 18:38
1 2
 11/16 anonim válasza:
Szerintem ha már egy ilyen kérdést felteszel, tökmind1 a válasz. Túl fiatal vagy egy érett kapcsolathoz!
2012. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Olyan nincs, hogy nem tudsz választani.

Olyan meg főleg nincs, hogy valaki egyszerre két embert szeressen. A válasz tehát egyértelmű:

Azt kell választani, aki mellett boldog lennél, akivel el tudod képzelni a közös jövőt, aki ha nem lenne az életedben, üresnek éreznéd, és akit pótolhatatlannak tartasz. Ha te most azt mondod, hogy mindkettő ilyen, és abszolút döntésképtelen vagy, akkor azt tanácsolom, hogy fordulj azonnal pszichológushoz.

Természetesen ez esetben egyiket se válaszd (Többieknek üzenem, hogy a válaszd szót egy "sz"-szel kell írni),

mert ők akkor járnak jobban, hogy ha be se lépnek igazán az életedbe. Gondolj bele, ha most úgy jösz össze valakivel, hogy az elején már kétségeid voltak, hogy ő kell-e, vagy kell-e más rajta kívül, akkor milyen lesz a folytatás? Hol lesz abban a kapcsolatban bizalom?

Szóval szerintem egyiket se válaszd, és talán így mindhárman jól jártok.

2012. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Csakis a "női megérzés" szerint válassz... ;)
2012. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget : )

De 1 kérdés. Honnan veszed hogy túl fiatal vagyok? Azért mert föltettem 1 ilyen kérdést h kit válasszak? Manapság mindenki tesz fel ilyen kérdéseket. Úgyhogy nem értelek!

2012. febr. 25. 11:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha két emberbe vagy szerelmes és választanod kell,akkor a másodikat válaszd, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, akkor nem szerettél volna bele a másodikba...=)
2012. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát köszönöm mindenkinek :) de már megoldódott a probléma :)
2012. márc. 5. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!