Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Két pasi közül...

Valakiii :DD kérdése:

Mit csináljak? Két pasi közül kell választanom. és mindkettő bízik benne h őt választom. Segítséég! ://

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
amwemilynek nagyobb
2012. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A szívedre hallgass, azt válaszd, aki a szívedhez közelebb áll. Gondolom itt nem az a lényeg, hogy mindegy, csak pasid legyen... Nem számít melyik bízik benned jobban, mert a kettő közül egy mindenképp csalódni fog.
2012. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyiket se válasszad, én úgy csináltam.
2012. febr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Szerintem azt válasszd,akivel jobban egyezel,jobban megért és jobban szeret.Arra is gondolj,hogy melyiknek volt több csaja,mert az lehetséges,hogy csak azt akarja,hogy legyen barátnője.Velem is történt sokszor ilyen. 14L
2012. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Válaszd mind a kettőt, én úgy csináltam. Mindkettő magától lelépett erre, és még rosszul se érezték magukat, mert úgy érezték, hogy ők döntöttek így.

Amúgy ezt úgy hívják, hogy polyamory. (google)

Ha csak az egyik megy bele, az szeret jobban, ha mindkettő, akkor meg lesz egyszerre két pasid. Ez ám a valami.

2012. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

19:59

:):)

2012. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

de mind2 a szívemhez közel áll :// és nem fogom azt választani amelyiknek nagyobb -.- ez hülyeség

de azért köszönöm : )

2012. febr. 16. 18:49
 8/16 Dylena válasza:

Szerintem gondolkodj el azon, hogy TE mit szeretnél. Ne engedd, hogy befolyásoljon senki és semmi, hiszen ez a Te döntésed, a Te életed. Egy hűséges társat, vagy csak egy pasit keresel? Egy kis kalandot, vagy talán egy életre szóló kapcsolatot? Szerelmet keresel, vagy valami mást?

Ha elég jól ismered önmagad,-és a partnered- jól fogsz választani. Sok sikert hozzá!

2012. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%

az egyik pasit passzold le nekem. amelyiknek nagyobb a pélója.

köszcsike


28 F

2012. febr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Attól függ melyik szeret jobban (ha ezt látod..)

Egyépként hogy hívják őket?

(csak azért mert a név sok mindent elárul...)

2012. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!