Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pesti vagyok, de ha leköltözné...

Pesti vagyok, de ha leköltöznék vidékre, szerintetek Úrnő lennék?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk megértem


De én itt élek nagy házban egy külső kerületben jó környéken gyakran bejárok sétálni vásárolgatni a belvárosba minőségi ruhákat hordok amik ugyan drágák de csodásak van itthon szauna meg ilyenek ott is jól elvagyok iszap pakolás.


Nem járok bulizni nem cigizek keveset tévézek inkább rajzolok és táncolok. Van önbecsülésem de törekedek arra hogy ne legyek beképzelt próbálok segíteni másokon és ha hiszed ha nem sokan mondják hogy már most tiszta kis hölgy vagyok pedig aszt mondanád 15 évesen senki nem az és nem is lehet hisz a szülei miatt válik azzá igen a szüleim miatt válok azzá de kérdem én baj az?


Ezek az apróságok is az átlag fölé helyezhetnek egy életet ha érted mire célzok.

2012. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, de szerinted majd a birtoknak az intézője is Úrnőnek hív majd ha mindezeket teljesítem?
2012. febr. 3. 21:19
 13/18 anonim ***** válasza:

hát igazad van

bocs hogy ennyit írok de érdekel a téma:)

2012. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem baj imádlak
2012. febr. 3. 21:31
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez kedves:)
2012. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%

Én Nem úrnőnek,hanem beteg állatnak hívnálak.

Amúgy meg lefognak nézni , mert pesti vagy.Én pesti vagyok a volt barátnőm vidéki volt.A kapa lógott az egész falu pofájából ki.

2012. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ó be kár
2012. febr. 4. 16:58
 18/18 A kérdező kommentje:
ó sikerült úrnő lettem
2012. máj. 21. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!