Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pesti vagyok, de ha leköltözné...

Pesti vagyok, de ha leköltöznék vidékre, szerintetek Úrnő lennék?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha egyedül beköltözöl egy tanyára és ki sem mozdulsz, igen, Úrnő lehetnél...
2012. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én Pesten élek és az vagyok:)

Tedd amit én

2012. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, még gyüttment se, legfeljebb az unokád.
2012. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nincs unokám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.!!!!!!!!!!!!!!!!!.!!!!!!!!!!!!!!!.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-.-
2012. febr. 3. 20:34
 5/18 anonim ***** válasza:

még

de lesz ne félj:)

Mondom csak csináld amit én viselkedj úrnőként úgy fognak bánni veled....tapasztalat

2012. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én pestről költöztem egy egészen déli kis faluba,hát nem vagyok úr,jó nem is úgy indultam hogy az leszek,inkább sokan lenéznek és már nekem is ég a pofám sokszor,hogy semmihez nem értek,vagyis értek de az itt senkit sem érdekel,pl nem tudom egész pontosan a baromfiak nevét,lúd liba nekem mind1 ló@,meg ilyen apróságok.
2012. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
meg nem ismertem a górézó gépet,meg ilyenek és ez annyira alapműveltséghez tartozik hogy úgy néznek rám mint aki nem tud írni olvasni
2012. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de úgy értem hogy én leszek a mundo úrnője?
2012. febr. 3. 20:53
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hol élsz rajtad múlik kivé válsz nem azon hogy melyik városban laksz
2012. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
de én akarok lovakat is
2012. febr. 3. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!