Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermekkorodba mi szerettél...

Gyermekkorodba mi szerettél volna lenni? Mi lettél?

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 20:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr szerettem volna lenni, de sajnos túl alacsony vagyok. Közgazdász lesz belőlem lassacskán.
2009. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
anyuka és feleség akartam lenni.-Hát sikerült 22 évesen boldog anyukája vagyok egy 4 hónapos pici lánynak és persze feleség is vagyok.
2009. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi koromban kukás akartam lenni, de mindig vágyam volt a kutatás is. Vegyészmérnökire megyek jövőre.
2009. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg minden. Ovis koromban azt mondtam, hogy csillagász, meg hegymászó. Általánosban pedig riporter, állatorvos, környezetvédő, tengerész, színésznő.

Hát hogy mi lettem... Jó kérdés, még az iskoláimat nem fejeztem be. 17 évesen kitaláltam, hogy cukrász leszek, átmentem szakmunkásba, de nem fejeztem be, 10 osztály végzettséggel 18 évesen elmentem Burger Kingbe melózni, aztán 20 évesen szültem, most az anyaság a foglalkozásom - GYED-en vagyok -, közben leérettségiztem (vagyis még a szóbeli visszavan), aztán majd ősszel egyetem, ha minden igaz, akkor kommunikáció- médiatudomány szakon. Hát ez lettem :)

2009. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

berepulo-pilota :)

Persze nem jott ossze, jelenleg kavezot vezetek :)

2009. máj. 31. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

időrendi sorrendben, ami lenni akartam: állatorvos,énekesnő,színésznő,kelet-kutató,szinkronszínész,koreográfus,drámapedagógus,logopédus,képregényrajzoló,író


jelenleg töri-magyar szakos vagyok az egyetemen, ebből egy tanári diploma lesz, de még nem adtam fel :) most az a célom,hogy állatokkal foglalkozzak, főleg lovakkal

2009. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban csillagász, régész meg szinkronrendező voltak tervben. Most a pszichológia.
2009. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évesen hercegnő, utána állatorvos, 8-10 évesen sztriptíztáncosnő (és mkinek mondtam-ultraciki:D), utána modell, színésznő, autószerelő :D (15 voltam), majd ismét színésznő. És az is leszek! Színésznő leszek! :)
2009. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Huhaaa színésznő, stylist, fényképész, modell, tanárnő, pszichiáter, pszichológus most megyek majd gimibe utána még szeretnék tovább tanulni háááát remélem ezek közül valamelyik összejön csak nem tanár.:)
2009. máj. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

A testveremmel eldontottuk, hogy cukrasz igazgatok leszunk, hogy sok tejszin habot ehessunk :))

En taxi diszpecser vagyok a batyam meg vasutas :))

2009. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!