Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért b*sz le mindenki ha...

Miért b*sz le mindenki ha vétek egy pár helyesírási hibát?

Figyelt kérdés
volt hogy elnyomtam gombokat,nem vettem észre,vagy csak szimplán rosszul tanultam meg leírni 1-2 szót (nagyon ritkán,tényleg 1,2 szó). Mert én a billentyűzetet nézem amikor írok,nem a képernyőt agy nem veszem észre ha vétek valami helyesírási hibát.És még ő olt le,hogy milyen sz*rul írok,és leírom neki a véleményem,hogy mindenki követ el hibákat,és le is írom a koromat,és nem tud rá válaszolni,ez helyett pedig azt írja hogy egy kis pisis akar engem tanítgatni,amikor csak elmondtam hogy mennyi hibám van. És azok tényleg csak azok a hibák amikor véletlenül elnyomom a billentyűzeten. Épp most is javítgatom a hibákat,amikor nem nyomtam be a betűt eléggé,és nem vette be. nem értem miért kell ezért letolni. ja 13/L
2012. jan. 24. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem tudnak ertelmeset hozzaszolni es azthiszik ettol okosabbak
2012. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
csak ennyivel akarom kiegészíteni: most olvastam egy olyan kérdést,hogy engem nagyon zavarnak a helyesírási hibák,másik is ennyire zavar?. És mondott hibákat. Én ezeket nem vétem,nehogy olyan válaszokat írjatok,ezek azok a "kihagytam véletlenül pár betűt". ezt úgy kell elképzelni mint fent is írtam,hogy nem nyomom be eléggé a gombokat. és ha írok olyat hogy: haggá' má' akkor egy ilyet: ' teszek. és hiába dumálom neki,nem tudja megérteni,hogy ezek nem a tipikus helyesírási hibák,hanem ezek a kihagyok pár betűt.(vagy elnyomom,sokszor szoktam elnyomni az Á betűt É betűnek) És nem akarok dicsekedni,de a helyesírásom nagyon is jó .(sokszor az Á betűt nem veszi,nem tudom mi van ezzel a gombbal,már idegesít)
2012. jan. 24. 20:33
 3/19 A kérdező kommentje:
köszönöm 1 válaszoló :)
2012. jan. 24. 20:33
 4/19 A kérdező kommentje:
"nem a képernyőt agy nem veszem észre" pl, itt is kihagytam a V betűt.
2012. jan. 24. 20:34
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát milyen katona leszel, verd oda azt a billentyűt a mindenségit, mint ahogy a kurv@ fogja a virágot! :P
2012. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Sz*rd le!(hogy tömör legyek) :) Az emberek (mondjuk úgy, sok ember) szeret kritizálni másokat, mert így többnek érzi magát, vagy, boldogítja a tudat, hogy mások is hibáznak. Jobb, ha beletörődsz, hogy ennél még sokkal több dolgot kritizálnak meg benned, életed során. Mert az ember (különösen a magyar), az, aki nem segít, ha hibát lát, hanem ujjal mutogat és röhög. -.-" tisztelet a kivételnek, tudom, hogy általánosítottam, de nagyon elszomorít, hogy rendszerint úgy látom, hogy, amit itt írtam tényleg igaz :S
2012. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Azzal, hogy kijavítanak, csak segítenek.
2012. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

20:42 végigröhögtem a mondatodat míg olvastam XDDD


20:54: köszönöm a rendes választ :)

2012. jan. 24. 20:59
 9/19 A kérdező kommentje:
20:59: mindent csinálnak csak nem segítenek. Igen azt amit ők mondanak a "leb*szásnak" minősíteném. nem a segítségnek. Ez ahhoz messze van...
2012. jan. 24. 21:01
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
A stílusuk talán nem megfelelő, de attól még a segítő szándék vezérli őket. Fogd fel így.
2012. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!