Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ment a (2012-es) felvételi?

Hogy ment a (2012-es) felvételi?

Figyelt kérdés
szerintem a matek az eddigi legnehezebb volt.:\
2012. jan. 21. 14:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10:46os neked is köszi :D:) és az a körös az tényleg nehéz volt, nem is volt ilyesmi (legalábbis úgy tudom) az eddigiekben.:|
2012. jan. 22. 11:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Sztem nem volt fer, amit tettek, mert ha egy kicsit nehezebb a matek, akkor legalább látszódik, hogy ki milyen okos. Így viszont kb mindenkinek ugyanaz lett a hibája.

A körös "nehéz" volt (vagyis lehet nem nehéz, de ha még soha nem csináltunk ilyen feladatot akkor mit mondjak?) a többi meg könnyebb. Ez nem ész kérdése volt, mert otthon megnéztem, hogy mi az a vektor, meg milyen meredekséget kellett megirni.. ok. Igy már értem: aztköszi. (volt, aki már tanulta, mert más a tankönyvük)

2012. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!