Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy ment a (2012-es) felvételi?

Hogy ment a (2012-es) felvételi?

Figyelt kérdés
szerintem a matek az eddigi legnehezebb volt.:\
2012. jan. 21. 14:37
1 2
 1/12 anonim válasza:

Én 2 éve írtam, és nekünk volt a legnehezebb... Ezt elismerte az oktatási hivatal is amikor nem tudta megoldani az egyik feljebb való úr...

Megnéztem én is milyenek volta, de szerintem a matek most nagyon könnyű volt, a magyar pedig elég nehéz.

2012. jan. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia !

én is ma írtam meg

És azt a halandzsa szöveg..az borzasztó volt..másrészt a matekban az a körös ..-.-

2012. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, a köröst nem is értettem.:S
2012. jan. 21. 16:32
 4/12 A kérdező kommentje:
NoreHadoris kinek mi nehéz..:)
2012. jan. 21. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:

a magyar nagyon könnyű volt, a halandzsás nekem tetszett, a fogalmazástéma is olyan volt, amiről tudtam írni, a szövegértés is jó volt, amit utáltam, az a szarvasos vers a végén


a matekban az akváriumost és a kockást nem tudtam, a körösnél a vektort és a függvényt, de a többi ment, a réteses is jó volt, a mértékváltás is könnyű volt, meg a többi is

2012. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Amit leírtál én is szinte ezen a véleményen vagyok:)
2012. jan. 21. 23:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Mármint ugyanezek nem mentek.:)
2012. jan. 21. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:

chh kva könnyű volt.. körülöttem mindenki sík ideg én meg úgy mentem be, hogy oké picit izgulok de nem úgy mitn a többi. tök jó volt nekem :D mindenki azt mondta, hogy OMG WTF ez mi a sz-r volt, kva nehéz volt...sztem nem... max a nehézsége az izgalomtól volt, vagy azért mert nem értette meg-mert esetleg nem jó tanuló vagy mit tom én h mi-. én 4,6-4,8as átlagú csaj vok, sztem naon könnyű volt. egy volta matekban amit felsem fogtam, valamilyen kordináta rendszer meg két kör vagy mi a kaki volt... az sz-r volt, senki sem tudta akiket megkérdeztem.

a 2010 elvileg am télleg nehéz volt, én meg csináltam, nekem nagyon könnyen ment. :/ nem tudom... lehet csak azért, mert járok matek tagozatra, a magyar meg az alapból megy, lehet csak azért is könnyű volt -mert meg csináltam- , sztem semmi extra nem volt benne...habár el kell ismerni, hogy volt két-három feladat, ami tényleg nehéz volt, és egy emeltszintű (matek/magyar)osnak ment volna csak jól. na mindegy a lényeg, hogy sztem el lehetett ezeket a feladatokat várni egy 8.os gyerektől. habár én azt nem értem, hogy vannak a rosszabb tanulók (2-3as), és ha nem tudják ezt, akkor nekik mért nincs külön? mert vannak olyan gimik ahová így belehet jutni ilyen átlaggal, de, hogy ezt nem tudják és írnak kb 20 pontosat, na úgy kétlem h föl vennék őt vhová... na mindegy ez saját véleményem, nem kérek ehhez kommentet. üdv, remélem mindenkinek jól sikerült.

2012. jan. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A magyar még csak-csak elment.

De a matek... Szerintem nagyon nehéz volt. Egy jó vagy kitűnő tanuló kivágja kisujjból, de se nekem, se a barátnőmnek nem ment. Mind a ketten négy feladatot tudtunk megcsinálni a tízből és ezek közül csak egy feladatot tudtam megcsinálni teljesen, eredménnyel együtt.

Én azt mondtam anyukámnak, hogy köszönöm, de nem kérem az eredményt. Soha nem írnám meg újból.

Egyébként van olyan ismerősöm, akinek a matek nagyon rosszul sikerült de a magyar nagyon jól és éppen ezért vették fel abba a suliba, amelyikbe jelentkezett. Az első suli, amit megjelöltem kér központit, de esélyesek vagyunk a bejutásra, ha jó, ha nem. A második suli, amit megjelöltem nem kér, így mázlim van.

És még annyi: én egy hónapot készültem a felvételire, kitöltöttem folyamatosan az eddigi lapokat, amik fent vannak a neten. Nem vagyok matekból kitűnő, ezért gyakoroltunk. És nekem, aki egy hónapot gyakorolt rá nem ment.

Szóval... nagyon nehéz volt.

Kedves Kérdező, sok sikert a továbbiakhoz! :)

2012. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
)0:02 tudom hogy nem kértél kommentet, de köszi h leírtad:)irigyellek hogy számodra könnyű volt.:| :)
2012. jan. 22. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!