Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyáva voltam, vagy megfontolt?...

Gyáva voltam, vagy megfontolt? 17F

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal kicsit elmentünk sétálni, és közben kibeszéltük az élet nagy dolgait. Éppen, hogy csak elindultunk, amikor is a sötétben egy elég magas 30 körüli, jó fizikumú, magas férfi, kikapta egy öregasszony táskáját és elszaladt vele.


A néni utána minek baszogatott, hogy miért nem állítottuk meg, talán vele voltunk? Aztán mondtam a néninek bocs, kés is lehetett volna nála, nem kockáztathattam az életem, volt kb 5 másodpercem hogy eldöntsem mit tegyek, és teljesen lefagytam. A barátom meg annyira elkalandozott miközben magyarázott valamit, hogy észre se vette mi történt, olyan gyorsan lezajlott az egész.


A tolvaj kikerül minket és átszalad az úttesten a túloldalra. Szerintem többféle szempontból is necces lett volna megállítani. 1 mi van ha megkésel, 2. még a végén engem csap el egy autó ha utánafutók, és nemérem utol. 3. pedig hogy van rajtunk egy kis fölösleg, szerintem utol se értük volna


Szerintetek?

Általában mindenki csak szájhős szerintem, de amikor a valóságban történik ilyen, és van kb 5 másodperced hogy felfogd és lereagáld, az már egy teljesen másik történet.


2012. jan. 19. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
minek=minket
2012. jan. 19. 14:46
 2/5 raynie ***** válasza:
Nem cselekedtél rosszat, mivel nem te vagy a hibás és még ha bűntudatod is lenne amiért nem segítettél akkor sem vagy superman és egyébként sem te vagy a felelős a magyarosságon, gyakran elkövetett lopások miatt. Sokkal inkább a kormány de úgy tűnik ők nem mutatnak nagyobb érdeklődést az idősebb polgárok veszteségei iránt(sem)
2012. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyáva. Utána kellett volna futni és hívni a rendőrséget.
2012. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es: és a kormány állítson minden öreg néni mellé rendőrt?


Valamit azért lehetett volna tenni: nem konfrontálódni, de utánalopózni (nem feltűnően), megnézni, hova megy, aztán ráhívni a zsarukat.

2012. jan. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. Mondom átfutott a forgalomba az úttesten, te utánafutottál volna? Csak egy csöppet lett volna életveszélyes.


2. Majd meglátjuk te mit fogsz csinálni ilyen esetben, ha egyszer előfordul :)

2012. jan. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!