Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiakarják velem fizettetni az...

Kiakarják velem fizettetni az egész havi kolidíjat (egyetemen) pedig csak 5 napig voltam a múlt hónapban kolis. Kihez tudok ilyenkor fordulni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 18:15
 1/6 haggyámán ***** válasza:

HÖK, esetleg kollégiumi iroda.

De szerintem ne nagyon reménykedj.

2012. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp az, hogy a koli irodája akarja kifizettetni.
2012. jan. 8. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiköltöztél vagy csak arról van szó, hogy egész decemberben 5 napot töltöttél a kollégiumban? Azért kérdezem, mert nem mindegy. Ha az utóbbi eset áll fenn, akkor természetes, hogy fizetned kell ,mert a lehetőség adott volt számodra, hogy ott legyél, te nem éltél vele. Ennyi erővel aki minden hétvégén hazamegy, az reklamálhatna, hogy miért fizet ugyanannyit mint az, aki csak havonta egyszer megy haza. Ha az előbbi, akkor teljesen jogos a felháborodás.
2012. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiköltöztem természetesen!
2012. jan. 8. 18:28
 5/6 haggyámán ***** válasza:

Sajnos ilyen esetben tényleg nem nagyon tudsz mit csinálni, elmész, keresel egy HÖK-öst, elmentek a koliirodába, és megpróbálod a HÖK-ös jelenlétében megbeszélni az adott emberrel.


Sok sikert.

2012. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kollégium szabályzatában szabályozva vannak a fizetési kötelezettségek (kiköltözés esetére is)

Keresd meg a szabályzatot és olvasd el, mit ír erről.

2012. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!