Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha valaki...

Mit csináljak, ha valaki (akivel eddig jóban voltam) váratlanul elkezd bunkón viselkedni velem?

Figyelt kérdés

Ma edzés közben az egyik haverom, aki szokás szerint hülye gyerek módjára csinál minden gyakorlatot, váratlanul beszólt nekem, mikor csak segíteni akartam.

Panaszkodik, hogy guggolásnál fáj a térde, erre próbálom mondani neki, hogy melegítsen be jobban. Aztán elkezdi csinálni a gyakorlatot, szokás szerint majomkodva, én pedig szóltam neki, hogy ne csinálja olyan gyorsan. Erre fel teljesen komoly hangon mondja: pofán verjelek? Ez után pedig eléggé ellenségesen viselkedett velem. Én próbáltam úgy csinálni, mintha mi sem történt volna, de legszívesebben én vertem volna pofán.


Szeretném a véleményeteket kérni erről a helyzetről, mert nem tudom eldönteni, hogy tűrjem még el az öntelt fejét, hátha változik, vagy inkább hagyjam a francba..


2012. jan. 6. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
verd arcon...komolyan... én se bírom elnézni az ilyen kis f*sszopó majomgyerekek viselkedését,én csak így hívom őket.
2012. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!