Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell viselkedni a...

Hogyan kell viselkedni a tömegben ha támadás ér? (bankrablás, terorizmus. Stb)

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmikép se hősködj ha csak nem te vagy Rambo :)
2011. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amit a többiek: sikítozni és menekülni
2011. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 /Anita_'94/ ***** válasza:
Kussolni, lapítani, feltűnésmentesen megfigyelni minden apró részletet, ami még hasznos lehet. És ha lehet elkerülni azt, hogy te legyél a túsz. Én nem tudom, milyen lennék túsznak, mert pici vagyok és nem fognék fel sok golyót, viszont ha a feltünés kell nekik, jól mutatnék a címlapokon :D
2011. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erre szerinted van pontos recept, vagy to-do lista? :):):):)

Minden ember más, ezért a stresszhelyzeteket is másképp éli meg. Egyesek pánikolnak és sikoltoznak, mások meg csendben tűrik, hogy elmúljon a baj.

Tömegben viszont előjön a csordaszellem, és kialakul a tömegpszichózis, amikor a tömegben lévők egyetlen lényként viselkednek, tehát egyfelé mennek, stb. Ez egy ösztönös viselkedésminta.

2011. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hasravágódni és védett helyre kúszni

ha félő, hogy eltaposnak, akkor sodródj a tömeggel, de lassan próbálj a széle felé haladni, és amint sikerül, védett helyre elbújni

2011. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!