Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira aranyos ez a srác a...

Annyira aranyos ez a srác a lánnyal, hogy lehet ilyen hajat csinálni magamnak mint a fiunak van?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=JoX8tUJTWd8&feature=related


Ezt a videót ők csinálták, de nem ez a lényeg hanem tetszik a fiú haja mert nem túl emos hanem olyan kis aranyos :D Mekkorára kell kb lenöveszteni, kell ezt is fésülni meg vasalgatni?


2012. jan. 17. 22:10
 1/3 Detro ***** válasza:
70%

ez egy b*zi!!!

Itt a baj hogy a férfi mint olyan kihalófélben van, helyette ezek a nyálas kis tetvek vannak mindenhol.

A vicc az egészben hogy a legtöbb lánynak ráadásul be is jön mint "pasi".

Bezzeg mikor adott esetben ki kell állnia magáért vagy meg kellene védenie a nőt hamarabb összepisálja magát mint a csaj...


Én meg aki még férfinak tartja magát keressen a női egyedek kb 10%-ból párt magának, akiknek még van értékrendjük.

Kedves kérdező sikerült így estére felb*szni az agyam.

amúgy 15-20cm-re hagyd lenőni majd dugd a fejed a fűnyíróba.


Pontozzatok le...

2012. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:0 Hát jó oké nincs gond, köszi! :D
2012. jan. 17. 23:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg egy bzi....amúgy elég ha akkorára növeszted mint ami a srácnak van, észre fogod venni, félrefésülöd, ha olyan a hajad és kivasalod, ennyi, nekem felállítós a hajam de régen ilyen volt szal tudom
2012. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!