Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom ezt a facebook...

Csak én utálom ezt a facebook mániát?

Figyelt kérdés
Mindenki állandóan erről beszél. Csodálkoznak, furcsán néznek, ha megmondom, hogy én nem vagyok regisztrálva. Egyszerűen mindent orr csinálnak a korombeliek. Ott ismerkednek, mindent megosztanak, szörnyű idegesítő. Én kb 3 éve letöröltem magam.
2012. jan. 14. 19:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
és mellesleg nagyon szépen köszönöm a kérdezőnek, hogy kitette a fiók törlését.;)
2012. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%
de még azért is nagyon köszönöm, mert a barátom állandóan szekál valamivel(az iskolában)meg küldött is egy pár idegesítő képet és MÁR NEM TUD.HEHEHE JANIKA NEM TUD TÖBBET SZEKÁLNI A NETEN HEHEHEHEH.mégegyszer köszi szépen;)
2012. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Későn találtam meg ezt a kérdést :D De én is gyűlöltem mindig is. Jó néha emberekkel beszélgetni, DE egyébként abszolút felesleges dolog. Főleg, ohgy eladnak. Pontosabban az adataidat adja el a fészbúk. Már 2 hónapja komolyan undorral vagyok ez oldal felé -.-
2013. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
88%
Utálom a Facebook-ot...Komolyan.Mi baj volt akkor amikor nem volt Facebook?Semmi.Igazán megszűnhetne
2013. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan, akkor a sok buta ember belehalna!
2013. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
92%
Szűnjön meg a Facebook!!!
2013. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Egyébként nem maga a Facebook a hibás. A Facebook egy igen is nagyon jó szolgáltatás. Ha belegondolunk, a Facebook nagyon jó lehet személyek megtalálására, unaloműzésre, vagy esetleg két egymástól távoli ember közti kapcsolattartásra (chat), és egy kis szórakozásra, társalgásra, stb...


A gond tehát nem a Facebook-ban van (legfeljebb egy kicsit), hanem azokban, akik használják, és nem arra, és nem úgy, ahogy kéne. Sajnos elég sok emberről van szó.


Szerintem nem maga a Facebook tehet arról, hogy "bizonyos emberek" a piszkos tükör előtt csücsörített szájjal fényképezkednek, vagy hogy elszabadult a Like-mánia.


Ugyanakkor az életkor is egy olyan dolog, ami a Facebookot (és bármilyen más közösségi oldalt) "pöcegödörré" tud tenni. Bár a Facebook legalább 13 évhez köti a regisztrációt, mégis nagyon könnyen kijátszható ez a rendszer, egy hamis születési dátum megadásával. Persze nem azt mondom, hogy akkor aki fiatal az hülye, hiszen vannak olyan fiatalok, akik tényleg tudják hasznosan, és tudatosan használni ezeket az oldalakat, és sajnos vannak olyan "érett" emberek is, akik viszont nem.


Tehát itt tulajdonképpen nem a Facebook a hibás, hanem azok, akik nem úgy használják ahogy kéne.

2013. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!