Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom ezt a facebook...

Csak én utálom ezt a facebook mániát?

Figyelt kérdés
Mindenki állandóan erről beszél. Csodálkoznak, furcsán néznek, ha megmondom, hogy én nem vagyok regisztrálva. Egyszerűen mindent orr csinálnak a korombeliek. Ott ismerkednek, mindent megosztanak, szörnyű idegesítő. Én kb 3 éve letöröltem magam.
2012. jan. 14. 19:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ürülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2012. jan. 15. 21:41
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Igen, sajnos ilyen a világ. A facebook az ura mindennek, de idővel úgyis megváltozik, elavulttá válik, egyenlőre viszont ez a legnépszerűbb és legfejlettebb közösségi oldal. És megjegyezném én is utálom, régen az msntől kaptam idegbajt, most meg ettől, és tessék, mára az msn lett az elavult. Már visszasírom az msnt.:(
2012. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

Én is utálom. Ha egyszer felregisztrálsz, onnantól egy nyitott könyv vagy, bárki beleolvashat a személyiségedbe...

A like (Flour-nyelven = "lájk") szót pedig ki nem állhatom.

De szerintem tud hasznos is lenni, ha egy személyt szeretnénk megkeresni, vagy esetleg többet akarunk megtudni róla.


Mit, hol keressünk:


Embereket = Facebook, Iwiw, és egyéb közösségi portálok

Zenéket, videókat = Youtube, ITunes, más videómegosztó portálok

Termékeket = ebay vagy amazon (világszerte), vatera (Magyarországon)

Minden másra a google-t, vagy yahoo-t :)

Vagy ha élő emberek segítsége kell : gyakorikerdesek.hu

2012. jan. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%
Nevetséges oldal, annyi hülyeség van ott, és akik felmennek oda és nyomkodják a lájkjaikat meg játszanak az értelmetlen hülye játékokkal, ....hát egyszerűen azok csak az idejüket rabolják, egy csomó hülyeséggel eltöltött időt. Sajnálom az ilyeneket.
2012. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
92%

[link]

Én soha nem voltam fent Facebookon

2012. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Nem csak te, én is utálom...
2012. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ja.A suliban is ezt hajtogatják:a barátnőm:facebook facebook a facebook fent leszel a facebookon?a fíú barátom a féjszbukk és a féjszbukkon....Egyszerűen mindenki bele van zombisodva ebbe az ügybe!
2012. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
meg a neve is valami iddióta!és idiótául is hangzik;"féjszbukk".ja össze kéne toborozni valami lázadó csapatot:).persze nem komolyan mondom ezt a lázadást.:)
2012. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nagyon örülök, hogy nem vagy beregisztrálva!én is kitörölném a profilomat csak azért nem teszem mert van az a barátnőm akiről egy másik kommentben beszéltem és nagyon fontos számomra a barátságunk és néha-néha szokta mondani, hogy chateljünk.
2012. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
de majd mondom neki, hogy kiregisztrálok és vége ennek a zagyva hülyeségnek számomra!:)
2012. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!