Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom ezt a facebook...

Csak én utálom ezt a facebook mániát?

Figyelt kérdés
Mindenki állandóan erről beszél. Csodálkoznak, furcsán néznek, ha megmondom, hogy én nem vagyok regisztrálva. Egyszerűen mindent orr csinálnak a korombeliek. Ott ismerkednek, mindent megosztanak, szörnyű idegesítő. Én kb 3 éve letöröltem magam.
2012. jan. 14. 19:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, hogy mindent megtudhatok rólatok.


NAV (anno Apeh)

2012. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Én is eléggé utálom. Ugyan be vagyok regisztrálva, de félévente jó ha kétszer felnézek, visszaigazolni az embereket. Szerintem sokan túlzásba viszik ezt a facebook-mániát. Úgy gondolom, nem ott kéne élni az életet. :/

Egyébként hogyan tudtad törölni magadat? Egy rokonom épp a múltkor panaszkodott, hogy sehogy sem tudja magát letörölni. :/

2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Első... :D


Itt a link: [link]

Amúgy tényleg nem könnyű megtalálni.

2012. jan. 14. 19:14
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

háh sorstárs :D

én sem vagyok beregisztrálva és mikor mondom akkor nagy szemekkel néznek rám hogy de miért nincsen meg hogy hogy ... :D most erre még is mit lehet válaszolni? egyszerűen felesleges, szerintem.

2012. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
én is utálom. főleg meg azt ahogy a like szót leírják. meg hogy mindent like-oltatni akarnak. meg hogy már a reklámoknál is ottvan a fb cím. szóval én úgy törölném el ezt az egész baromságot ahogy van.
2012. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Én is utálom! Nem bírom, ha az osztálytársamnak naponta legalább 3x azért sír a szája, mert nincs facebook a telefonján. Agyf@szt kapok attól, hogy a sok barom nem csinál mást, csak a buzeráns telefonján lóg és nyomja ezt a hülyeséget és félpercenként csinál valami hülyeséget rajta. Elegem van abból, hogy a barátnőimmel nem lehet máshogy megbeszélni dolgokat, minthogy a facebookon vagyunk. Ahelyett hogy mondjuk összejönnénk ÉLŐBEN és megbeszélnénk a leckét, vagy a suliban megbeszélnénk hogy mikor találkozzunk, ahelyett az van, hogy:

Találkozunk? Aha. Mikor és hol? Ömmm... Majd megbeszéljük facebookon.

2012. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
94%

Nekem is elegem van belőle. Mindenki csak a népszerűségre hajt rajta. Likeold ezt meg azt(mellesleg nekem is elegem van a like szóból). Egyedül azért vagyok fenn mert az osztályomnak van csoportja és csak ott tudod meg ha valami elmarad, stb...

Bárcsak megszűnne ez az egész.

egy zeneszámba hallottam ezt, és szerintem teljesen igaz:

"Az idő milliomos, monitor terápiás,

Facebook-on lakik mert a valóságra allergiás,

klaviatúra mögött kuró k***a komédiás

barát egy szálse mert az életben g**ire más!"

2012. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
Én már fél éve tiszta vagyok, most már csak az anti-facebook hadjáratot folytatom!
2012. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%

Én ugyan használom a Facebookot, de van egy határ, amit sok ember nem tud, hogy hol van. Teli spammelik minden trágyával a Facebookot, idiótaságokat, valamint túlságosan is személyes dolgokat osztogatnak meg egyesek.


Egyet értek, nagyon idegesítő tud lenni. Még jó, hogy van leiratkozás lehetőség. Így legalább nem látom a sok baromságot a kezdőlapon.


Amúgy sajna a fiatalok bután kezelik a Facebookot. Nincsenek tisztában bizonyos dolgokkal, vannak dolgok, amiknek komoly következményei lehetnek. Gondolok itt akár munkahelyre...

2012. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 bella766 válasza:
94%
Tényleg nagyon gáz ez a fb-mánia. Erről tanulmányt kéne írni. És nagyon sokan tényleg ott élik már szinte az életüket. Olyan ez az egész már (pl. hogy a reklámokban is megjelenik), mintha nem lehetne nélküle élni. A "like-old" ezt meg azt én sem bírom!!!
2012. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!