Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Msnen való fenyegetésnél mit...

Msnen való fenyegetésnél mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
msnen a volt barátom megfenyegetett, csak mert szakitottam vele, h tesom kocsiját tönkre teszi,a kutyát megöli, és pokollá teszi az életem.tesomnak szoltam de nem tettünk még semmit se, azt mondta ugy se mer tenni semmit sem,23 évesen csak a szája nagy,de volt már h eltiltott anyám tőle aminek örültem is mert nem normális,a lényeg h másnap mikor suliba mentem ott körözött és várt a sarkon és az utca környékén, ugy mentem el másik buszmegállohoz.Bátyám 30 éves én 22.ja és anyámat is lehordta.csak a baj h mindenzt msnen, mert eddig nem volt bizonyitékom arra h hogy viselkedik,mert szoban nem mond ilyeneket.mit tegyek?meg volt beszélve msnen h majd talizunk ugy akartam h tesom is ott legyen,de azt mondta tesom h nem kell,majd mondjam meg neki h hagyjon békén és nem talizunk.de azzal is fenyeget h anyámat felhivja és elmondja h voltam fenn nála stb..csak a baj h anyám meg nicns jol..szoval ugy kéne összehozni h anyám ne sérüljün.de bátyám hiába nyugtatgat h és akkor mi van ha felhivja anyám jol elküldi..az egy dolog csak megint ideges lesz,lelkileg ki lesz és én vagyok a rossz,hiába ismerem be, de amitől nem félek h mivel msnen megfenyegtett lementettem jegyzettömbe,mert msnen nem mentette el...sztetetek jo az?mindig azt mondja h milyen háttere van stb, de különben egy kis vékony senkiházi...kérlek adjatok tanácsot!
2012. jan. 14. 16:15
 1/6 anonim válasza:
rendőrség? XD ennyit nem tudni...
2012. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pont ez az h a rendőrséget kihagyni.... az csak a végső megoldás... nem mintha ott nem lenne korrupcio...midnenki ugy mondja h rendőrség,ennyire h lehetne naivak az emberek..
2012. jan. 14. 16:32
 3/6 fúróferkó ***** válasza:

"a volt barátom megfenyegetett,...

de különben egy kis vékony senkiházi..."


Egészen elgondolkodtató a reakciód 22 éves korod ellenére.

Szinte mintha 12-14 éves kiskamasz lennél.Hogyan is lehetett barátod ez a vékony senkiházi?Amikor a barátodnak tekintetted akkor nem tűnt ez fel?

22 évesen már legyél felnőtt, és nem kell,hogy a volt kapcsolatoddal zsarolhasson bárki anyukádnál.

Összegezve :azt szokták mondani,mindenki olyan barátot választ magának ami jut ,vagy amit megérdemel.

Ennyi elég volt,hogy elgondolkozz magadról.

Most a kérdésedre:Akár telefonon ,akár interneten a fenyegetödzés ,de még a rendszeres hívogatás is zaklatásnak minősül,ne várj ,menj a rendőrségre és jelentsd fel! Persze ,tudom,ha kis településen laksz akkor ez nem olyan egyszerű,akkor se hagyd magad ,és ha tartod magas valamire akkor ,válogasd meg a barátaidat!

2012. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a fejmosást, nem értek veled egyet, nem vagy a helyzetemben h bármit is mondhass,majd ha veled is megttörténik hasonlo akkor gondolkodj el... am kössz a választ.
2012. jan. 14. 17:08
 5/6 fúróferkó ***** válasza:

Az lett volna a csoda ha egy fejmosás hatására azonnal magadba nézel és egyetértesz bárkivel is.

Nyilván azok közé tartozol, aki kérdést tesz fel,segítséget kér,tanácsot kér,de már eleve tudja tuti választ is.Próbáljon meg bárki akár jóindulatból is tanácsot adni,a saját elképzelésedet akarod hallani.

Még ez is fejmosáshoz tartozott.

De most megint menjünk vissza a kérdésedhez!

Ha figyelmesen elolvastad ,akkor írtam ,hogy a kis településen ,(pár száz lakos.)nem olyan egyszerű a rendőrségre futkosni.

Ennek ellenére ,ha testi épséget,vagyontárgyat is fenyegetve, (nyilván ez a telefonnal bizonyítható is)zaklatnak,azonnal fordulj rendőrséghez!


Nemrég lehetett hallani tragédiáról amikor elbagatellizálták a fenyegetést.Akkor már késő volt.

2012. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem kértem kioktatást... de valamiben igazatok van.

megfogadom a tanácsot.

2012. jan. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!