Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy msnen...

Hogyan érjem el, hogy msnen ők is rámírjanak, és ne csak én rájuk?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy egy ideig egy csomószor rámírtak mások, de aztán mindig átment abba, hogy én írok rájuk. Egyik barátnőm még az életbe sem írt rám... Szeretnék ezen változtatni, anélkül, hogy szólnék nekik... Mit tehetnék?
2011. máj. 21. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit :S
2011. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát egyszer ráírsz és akkor valami érdekesebb témánál ami még nincs befejezve azt mondod menned kell.és ha érdekli legközelebb ő fog rád írni.Viszont h ha nem ír rád senki biztos idegesíted őket.Próbáld meg azt hogy nem írod neki h "itt vagy?" hogy ha nem válaszol azonnal hanem várd meg még visszaír.Nagyon idegesítő tud lenni az ilyen.És ne tegyél fel értelmetlen kérdéseket hogy "Mit ettél ma" mert nekem még erre is képesek voltak...
2011. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egy embert érdeklődését azzal tudod a leginkább felkelteni,ha nem foglalkozol vele
2011. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam idegesítő kérdéseket feltenni, főleg, mert tudom, hogy az milyen zavaró, ha állandóan azzal zaklat valaki, hogy itt vagy? mit csináltál ma? és a kajás akármi.

Várni tudok, ha mást nem is.

De egyébként kedves 17:10, olyasmit, amit te mondtál (az ittvagyos) a 12-13 évesek szoktak csinálni (meg egy-két 14 éves), s akkor sem kérdeztem ilyeneket.

Próbáltam azt, hogy nem beszéltem velük egy ideig. De az sem segített. Gondoltam arra is, hogy lehet, úgy vannak vele, hogy akkor írok rájuk, ha van kedvem beszélgetni, s ha meg nem, akkor meg nem szeretnék társalgásba bocsátkozni velük.

2011. máj. 21. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg velük,mert néma gyereknek anyja se érti a szavát..
2011. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!